Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gdje je prospekt certifikata LDX-A, Erste ga je još jučer povukao, pa pucanje istog je nepoznanica ?

Dana 01.08.2014. godine Zagrebačka burza zaprimila je Zahtjev od Erste & Steiermaerkische bank d.d. za postavljanjem nove izvršne i granične cijene za Turbos DAX long, oznake: EGB-S-LDXA. Od dana 04.08.2014. godine nova izvršna cijena biti će 8.799,3719 EUR, a nova granična cijena 9.049,3719 EUR za EGB-S-LDXA.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

nema analiza ,nema nicega ? [emo_vrtimise][emo_beztona]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

zmajoliki se namnozili pa otjerali raju [emo_zacudjen]?

pa ti si bio glavni sa targetima na daxu..roknuo 1000 pt i nastao muk??? [emo_zacudjen]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Jel to vrijeme za kraći short indexa, neovisno o brokeraju [emo_plazi]



@Mecka

premali je promet da bi došlo do pada.do 13h promet je 820m, a u posljednih sat
vremena od kad je dax iznad 9970 samo 180m eura.


nokla,
kako ti se čini razina cca 10010/40 ako pričamo o DAX-u?

nešto je kraće, nešto je duže npr.long wti do 112 ako se ne varam da si pisao 😉

ipak nista novoga ovdje ,,,jedni su u teorijama urote sa ersteom…a drugi klasicno ,traze goreg gubitnika od sebe .. ok..uzivajte mi. ljeto je..[emo_cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Hehe… a neki si javljaju podjeba radi a imaju soli na repu sve tamo do Zrća [emo_zloban]

DAX 8800 cca
S&P 1891/2 cca

tu probati long po meni.

ne stigne se pisati ovdje,,treba raditi posao

slazem se za zonu 8500-8700

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

jedan za dobro jutro [emo_smijesak]

pa ti ciljaj oce li na 9800 ili 8800 ..koga briga [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



DAX ide na 10.000, mislim da sam Vam to napisao, a onda………[emo_dolar]

Kao što sam rekao.

Dok su Nijemci na svjestkom prvenstvu napucati će DAX preko 10.000.

A onda ćemo vidjeti jel će biti pad na 8.000.

Za naftu sam se priznajem prevario.

Nisam uzeo u obzir povećanje proizvodnje u USA.

Kako su sad počeli izvoziti moglo bi stvarno pasti nafta,a izgleda da su rezerve veće od očekivanih zbog slabe zime.

Ponovna uspostava izvoza Sirijske nafte će donijeti daljnji pad cijena.

Sad je samo pitanje da li će Ameri dozvoliti da cijena nafte previše padne jer ju izvoze.

Čist sumnjam.

Lp
[/quote]

Samo bi rekao da 8.000 na DAXu postaje realno, a vidjeti ćemo gdje će se zaustaviti.

Nažalost, morati ću svoje optimističke prognoze revidirati.

Rat, hladni rat, kao i povećanje prirodnih katastrofa odgoditi će oporavak svjetskog gospodarstva, a vrlo je moguće da će izazvati novu krizu zbog slabosti vodećih gospodarstava.

Novac koji bi se ulagao u nove tehnologije nažalost preusmjeriti će se ponovo u vojnu industriju i projekte kako efikasnije ubiti čovjeka, ili mu dati šanse da koju minutu više poživi.

Što se nafte tiče, amerikanci su napravili ono što su željeli.
Povećanjem svoje proizvodnje nate i plina postali su neovisni o tim energentima, a na tržištu su napravili dar-mar.

Očekujem da će ići na daljnje rušenje cijene nafte i plina na svjetskom tržištu.

Zbog toga da dalje oslabe Rusiju, a i zemlje Perzijskog zaljeva koji će zbog svojih problema morati prodavati svoju naftu po cijeni daj što daš.

Nakon toga će napuniti svoje rezerve, a puno niža cijena nafte će osigurati ponovi rast proizvodnje kada će amerikancima to odgovarati.

Očekujem povećanje ratnih djelovanja u zemljama koje imaju nafte ili u njihovom susjedstvu.

Nažalost, za pozitivne ljude malo dobrih vijesti.

Lp

[b]black magic[/b]

zaboravio jucer prijavit DAX 3 trejda ,mecka,,,da vidimo tvoj score -analiize ??

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close