Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zayebalo ih za manje od poen (3 tick) ssp6 nokaut [emo_zloban] [emo_smijeh][emo_smijesak]
toliko o teorijama zavjere

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Najveća misterija je zašto itko igra s tako lošim uvjetima.
Kao da ide preplivat La Manche s utegom od 20 kila. [emo_zloban]

Izgleda da se dečki drže dogovorenog.

Sada je nogometno prvenstvo gotovo i počinje ARMAGEDON na svim burzama.

Lp[emo_plazi]

[b]black magic[/b]


to ti "od oka", ili imaš neki alat za računanje?

11.07.2014 – cca 9534,8 (IMHO)
[/quote]

Dana 11.07.2014. godine Zagrebačka burza zaprimila je Zahtjev od Erste & Steiermaerkische bank d.d. za postavljanjem nove izvršne i granične cijene za Turbos DAX long, oznake: EGB-S-LDXB. Od dana 14.07.2014. godine nova izvršna cijena biti 9.284,8161 EUR, a nova granična cijena 9.534,8161 EUR za EGB-S-LDXB.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Na temelju članka 14. Statuta Središnjeg klirinškog depozitarnog društva d.d. (dalje u tekstu: SKDD) te članka 60. i 96. Pravila SKDD-a, Uprava SKDD-a je na 1.535. sjednici održanoj 10. srpnja 2014.g. donijela
ODLUKU
o uključivanju certifikata društva ERSTE GROUP BANK AG
u usluge depozitorija i usluge poravnanja i namire
1. Certifikati društva ERSTE GROUP BANK AG, Austrija, Beč, OIB: 46710466529
AT0000A18WJ2 EGB-S-LSL9 RWTNCB
AT0000A18WK0 EGB-S-LNG4 RWTNCB
AT0000A18WL8 EGB-S-LNG5 RWTNCB
AT0000A18WM6 EGB-S-LWL6 RWTNCB
AT0000A18WN4 EGB-S-SBU8 RWTNPB
AT0000A18WP9 EGB-S-SWL7 RWTNPB
AT0000A18WQ7 EGB-S-SDXA RWINPB
AT0000A18WR5 EGB-S-SDXB RWINPB
s neodređenim rokom dospijeća te
AT0000A18WF0 EGB-S-SSP8 RWTNPB
AT0000A18WE3 EGB-S-LSP8 RWTNCB

jesu već u režimu trgovanja, po SKDD su još od petka iako ih ja ne mogu pronaći na svojoj platformi (investor).
ima tko sličnu situaciju?

jesu već u režimu trgovanja, po SKDD su još od petka iako ih ja ne mogu pronaći na svojoj platformi (investor).
ima tko sličnu situaciju?

Sutra je prvi dan trgovanja.

P.S. sto bi sa zlatom danas?

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Uglavnom obrnuto od index-a zar ne ?

Kod mene na investoru danas još nije zabiljezena ni jedna transakcija na certifikatima ?

Krenuo bojkot ?


Kod mene na investoru danas još nije zabiljezena ni jedna transakcija na certifikatima ?

Krenuo bojkot ?

dosli pameti ,hebate pa ovi mjenjaju granicne vrijednosti kako god im se digne…ako prodaju previse cert. a cijena ne ide u njihovom smjeru ,odmah interveniraju ,,ili se maknu sa nalozima ili pomicu granice brutalno… BOJKOT DEFINITIVNO !! ne dajte im vise ni lipe

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Sad gledam malo detaljnije i vidim da je ipak ostalo nešto naloga s prodajne strane, ali na bidu trenutno niti na jednom certifikatu nema nikoga uz Erste.



Kod mene na investoru danas još nije zabiljezena ni jedna transakcija na certifikatima ?

Krenuo bojkot ?

dosli pameti ,hebate pa ovi mjenjaju granicne vrijednosti kako god im se digne…ako prodaju previse cert. a cijena ne ide u njihovom smjeru ,odmah interveniraju ,,ili se maknu sa nalozima ili pomicu granice brutalno… BOJKOT DEFINITIVNO !! ne dajte im vise ni lipe
[/quote]

ovo je po meni najkorisniji komentar Invertera i potpuno se slažem.
Ovo što radi Erste je čista organizirana pljačka.
Na zadnju prijavu Hanfi gdje su mijenjali vrijednosti granica na nafti i Hanfa i ZSE samo su sve gurnuli pod tepih i puno toga usmeno obećali da se to neće ponavljati, ali štetu koju su dioničarima napravili nikome ništa.
Pozivao sam ovdje na skupnu tužbu, ali nema zainteresiranih, vjerojatno mislite da je to Sizifof posao.

Međutim nije, činjenice su toliko jasne gdje ni matematički nije moguće planski zaraditi već samo u efektu ili preciznije jamče siguran gubitak uz pokriće Hanfe i ZSE. Zanimljivo je i kako i Hanfa i ZSE stalno peru ruke od ovih certifikata, vrlo ne rado se njima bave, a još manje mjere poduzimaju, kao da viša sila iznad njih stoji pa su nemoćni u čistom poslu?

Međutim, kroz zadnju prijavu isplivale su slijedeće činjenice ;

1. Niti Hanfa niti ZSE nemaju pojma ćemo služi dražba uravnoteženja na certifikatima, niti će vam ponuditi jasan odgovor . ( probajte )

2. Niti Hanfa niti ZSE ne prate ispravnost cijena certifikata na ZSE, što više, nisu znali niti kako provjeriti .

New Report

Close