Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sherlock, jeste možda pokušali razumijeti da i USA firme posluju u Europi i obrnuto?
ŠIdi, budi glavni tajnik UN i riješi sve svjetske probleme.

Ja mislio da tvrtke iz SAD-a posluju po SAD zakonima i Dolarima, a Njemačke prema EU zakonima i Eurima. Mislio sam i da porezi u SAD i EU nisu jednaki, čak sam pomislio da su u EU 4-8 puta veći . OK, SAD nema PDV, ali sve je to isto izgleda ?
Pa čemu onda Američke vojne baze u Njemačkoj i Engleskoj ? Radi zabave ?

Jasno mi je da zarađuješ na našim ljudima kroz pogrešno trgovanje certifikatima, ali jalova je to zarada ?

Nego zašto ne staviš nešto konstruktivno ovdje na forum, kao npr. TA kuda će DAX kada već svojoj jeftinom demagogijom oplemenjuješ prostor ?
Vi nabrojani nickovi u nedostatku argumenata uvijek uvredama pribjegavate.

@faratupus
Ne trgujem u Hrv.

Napisao sam dosta toga konstruktivnog. Bez problem se dalo na tome zaraditi.

Samo vječni Kalimero truje ovdje prostor s nebuloznim urotama.

DAX ne pratim i ne zanima me.

zabavljate se ha? prosipanje pameti ne fali [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
a uzeti novac sa marketa neide [emo_vrtimise]
ne valja ni previse znati [emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

farabuto,
počeo si neopravdano optuživati i prozivati.
Nije to put konstruktivizma.
Svi smo ovdje da zaradimo na temelju vlastitih procjena.
U redu je javno predočiti svoje viđenje budućih kretanja.
Ovisno o tome, netko oponira netko suflira a netko počinje zajebavati poput tebe.
Makroekonomska, geopolitička, i ina sranja ostavi za relax zonu vlastitog ega.

I ja isto pratim, pa imam sasvim drugo vidjenje o tome tko ovdje prosipa pamet i vrijedja kad mu padne na pamet.
Mogli bi nas ovi koji trguju isključivo vani postediti svojih veleumnih komentara od kojih baš nikakve koristi.

pusti ga. di cemo mi ulazit u shorteve ? indexi se dosta razisli ,ovaj puta DOW ne skida vrh. RUSS zaostaje jako..PC ima BUG [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pa, najbolji su mi DOW i S&P za uzeti short.
Ulaz, sada me malo strah pisati brojeve, da opet ne prosipamo pamet.

To dajemo samo u PM 😀 😀

nije tebi upuceno prosipanje maloy ,farabut procitao u citatu…ignore mi je taj.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kolega inveretr, kako vas nije sram ? Ovdje ljude zovete na kupnju short kao 100% sigurno još od 9250 bodova ? Da li ste se zapitali koliko su novaca izgubili ?

kolega Mecka
makroekonomska gospodarska politika je ključna tema certifikata !

kolega Malloy
meni kažete da zagađujem ovdje prostor pa kažete da vi niti ne trgujete ovdje niti vas DAX ne zanima ? Dajte se odlučite …

Znam. 🙂

Ajmo biti konstruktivni, srebro je malo riskantno, ima veliki pritiska prema dolje, ali isplati se riskirati i ići sada long.
Stop od 3 posto staviti.

silver slabo vozi…silazni trokut mi se ne svidja..razisao se sa zlatom
spx moze 1915 sh.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Vix – story !!
“It’s very unusual,” said Brian Stutland of Equity Armor Investments. “My theory is that low bond yields keep people chasing stocks with better yields, and thus keep liquidity in the stock market going.”

http://finance.yahoo.com/news/unlikely-market-love-affair-telling-151602457.html

interesantno !!

New Report

Close