Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ajmo onda trgovati HR stocks .. tu je odvano svaka šuša okrenula leđa [emo_smijeh]

dobro kolega Mecka,

da li imate što pametno reći protiv činjenica ?
Ili sve samo svodite na nagovor ljudi da kupuju certifikate ?
Razumijem vaše jeftino ismijavanja činjenica, ali dajte se malo potruditeda bude originalno, a ne “copy-paste” inverter, Molly i sl.?

I sada je očito da neki ljudi prodaju dionice na dax-u, ali nadzorni PC odmah ispravi vrijednost na 993X. Čeka se sinkronizacija s SP500. Nadam se samo da će danas nadzorni PC ispravno raditi, a ne u jednoj sekundi napucati dax za 130 bodova ( kao 02.06.14. u 11 sati) i otjerati sdx8 u blokadu .
Ovo bauljanje dax od 9920 do 9935 je diktatura, a vi se držite TA i FA.
JEDINO ŠTO VAM JAMČI USPJEH NA CERTIFIKATIMA JE DA ZNATE PLAN NADZORA KUDA ĆE TJERATI DAX I SP500. Nema te TA i FA koja tome svjedoče.
Na Crobexu bar znamo da ovisimo o raspoloženju 3 osobe i to je to.


Na Crobexu bar znamo da ovisimo o raspoloženju 3 osobe i to je to.

uff već sam se zabrinuo da je ovdje Texas gdje svaka šuša zna Bush-a [emo_namigusa]

Evo formule

SP500 x 5,96 je onoliko koliko će biti DAX30 za nekoliko sekunda, minuta ili sat najdalje, bez obzira tko i koliko pravdao ili kupovao na “slobodnom tržištu” DAX-a.

Kolega Mecka, zašto u RH su tako visoke kamata za pravne i fizičke osobe kada znamo da banke u RH daju kredite iz ušteđevine domaćih štediša ?
Znači rizik im je nula . Ako pukne privreda puca i ušteđevina građana.

Ispričavam se

DAX30 = 5,196 X SP500


Ispričavam se

DAX30 = 5,196 X SP500

Ovo je minimalno za Nobelovu nagradu. Lloyd Blankfein već nudi bianco ugovor.

Plus kontrolni kompjuter koji radi na 5.25 inčne diskete.

Inače, u prilogu 2 godišnji graf S&P 500, DAX, i omjer S&P : DAX. Sve u magičnoj forumuli 5.196 koja je jača i od broja PI.

@farabuto
meni ispada DAX30=5,1945xS&P500

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Kolega Mecka, zašto u RH su tako visoke kamata za pravne i fizičke osobe kada znamo da banke u RH daju kredite iz ušteđevine domaćih štediša ?
Znači rizik im je nula . Ako pukne privreda puca i ušteđevina građana.

Ne poznajem 7 veličanstvenih CEO, možebitni razlog je što se dečki natječu čiji je veći…mislim na account … e sad dal kao pravna ili fizička osoba, Ti meni reci [emo_smijesak]

kolega Malloy, inverte, Mecka, ajde odaberite jedan nick, teško mi je pamtiti .
Dajte logično objašnjenje kakvo je to tržište, ako se Američke kompanije poistovjećuju s Dax-om pa gotovo u milimetar ? ( graf u prilogu ).
Mogu razumjeti da imate interes da ljudi kupuje certifikate, uzaludno bulje i TA ili FA i gube novac, ali ja vas pitam razliku SP500 i DAX30 ??????

Svi znamo da SAD-e pere bezvrijedni Dolar preko London City u EU, spec. istočnu EU, gdje kamate iz tobožnjeg rizika imaju znamenke od 5 % do dvoznamenkastih kamata. Zanimljivo, ali najzaduženije zemlje svijeta imaju najmanju kamatu, opravdavajući se bilancom, ali opet su najzaduženiji ? Vrijednost Dolara počiva isključivo na ratnoj mornarici SAD-a koji prisiljava sve zemlje izvoznice ruda na trgovinu istih u Dolarima. I to mora puknut.
Osim toga naš genije od Premijera stalno se poziva na tržnu utakmicu u privredi, a Hrvatska ima kvote za sve što proizvodi ili misli proizvoditi u izvozu osim za uvoz, koji je neograničen pogotovo uz potporu kredita od 5-10% . Gdje je tu tržište ?

Napokon je sklopljeni povijesni ugovor svjetske razine, a to je trgovina nafte i plina, Rusije i Kine u domaćim valutama, ali vidim Sebizz već najavljuje špekulaciju Rublje i njeno rušenje.
Međutim ovim ugovorom Dolar je ugrožen, a time i mir u svijetu.

Znači jedan "PC" činjenično nadzire oba indexa.

CONSPIRACY

I always knew

wild mushrooms, maybe

FA ++ TA ++ MA(nipulacija), pije vodu po potrebi

O koje to 3 osobe ovisi crobex?


kolega Malloy, inverte, Mecka, ajde odaberite jedan nick, teško mi je pamtiti .
Dajte logično objašnjenje kakvo je to tržište, ako se Američke kompanije poistovjećuju s Dax-om pa gotovo u milimetar ? ( graf u prilogu ).
Mogu razumjeti da imate interes da ljudi kupuje certifikate, uzaludno bulje i TA ili FA i gube novac, ali ja vas pitam razliku SP500 i DAX30 ??????

Svi znamo da SAD-e pere bezvrijedni Dolar preko London City u EU, spec. istočnu EU, gdje kamate iz tobožnjeg rizika imaju znamenke od 5 % do dvoznamenkastih kamata. Zanimljivo, ali najzaduženije zemlje svijeta imaju najmanju kamatu, opravdavajući se bilancom, ali opet su najzaduženiji ? Vrijednost Dolara počiva isključivo na ratnoj mornarici SAD-a koji prisiljava sve zemlje izvoznice ruda na trgovinu istih u Dolarima. I to mora puknut.
Osim toga naš genije od Premijera stalno se poziva na tržnu utakmicu u privredi, a Hrvatska ima kvote za sve što proizvodi ili misli proizvoditi u izvozu osim za uvoz, koji je neograničen pogotovo uz potporu kredita od 5-10% . Gdje je tu tržište ?

Napokon je sklopljeni povijesni ugovor svjetske razine, a to je trgovina nafte i plina, Rusije i Kine u domaćim valutama, ali vidim Sebizz već najavljuje špekulaciju Rublje i njeno rušenje.
Međutim ovim ugovorom Dolar je ugrožen, a time i mir u svijetu.

Ginkgo je za pamćenje, a ovdje nema multinickova.

Sherlock, jeste možda pokušali razumijeti da i USA firme posluju u Europi i obrnuto?

Što ako će za koju godinu normalno stanje S&P biti 2200?

Koji klinac se uopće većina bavi shortom kada ne podnosi gubitak i rizik?

Ma, iskreno, briga me za uzroke. Zarađujem i kada pada i kada raste.
To i je smisao trgovanja, a ne ovakve isprazne filozofije.
Ako ne znaš, nemoj zagađivati prostor.

Idi, budi glavni tajnik UN i riješi sve svjetske probleme.

New Report

Close