Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čega točno?

a sto mislis ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


čega točno?

a sto mislis ?
[/quote]

long još uvijek
za razliku od tebe, zar ne?


Na daxu sramežljivo izvirila glavica [emo_namigusa]

hopa, evo je u punoj veličini [emo_smijesak]

inverter jesi odradio stop loss ili misliš da je lažnjak u proboju?

inverter jesi odradio stop loss ili misliš da je lažnjak u proboju?

jos u igri

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kolege, što se to nočas dogodilo sa dionicom Google-a. Iskreno rećeno, takav pad ja još nisam vidio (sa cca 1140$ na 570$). Na svu sreću nemam tu dionicu.

"Istina je neotkrivena laž"

testiranje trend linije iz 2011. stock splitom [emo_plazi]
Vaš link …[/url]

Eh, a ja si razbijam glavu zato što je štekao Investor zadnjih pola sata, pa nisam pogodio današnji vrh na DAXu, nego kupio cca 2kn skuplje…….

A samo 1,5h kasnije, Nasdaq već na -2,5……[emo_vrtimise]

Sad me muči to što sam kupio mizernu količinu….

Trebalo je imat nos pa trpat ssp6 na 1899 (a moglo se – doduše samo na tren)…..
bilo je evidentno da se jako muče i da su minimalne šanse probaja 1900 (u ovoj rundi).

@kvart99
ima neki drugi razlog za ovakav pad osim što je normalno da konačno dođe do korekcije nakon duuuugog rasta?

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

@kvart99
Ja bih danas bio kupio SSP6 da sam imao s čime! Kupio sam po skupljoj cijeni prije. No nikad ne treba žaliti za propuštenim. U ovoj igri samo treba gledati naprijed i pokušati primijeniti naučeno u novoj situaciji. Sad je samo pitanje kad izaći iz SSP6, pa ponovno ući u long, pa opet u short, pa … (a možda treba mijenjati trend samo par puta godišnje, ali onda nema čara). I ono najteže, što ja osobno baš i ne uspijevam, treba isključiti samo dva osjećaja strah i pohlepu. Onda ostaje adrenalin i čista igra.



@kvart99

ima neki drugi razlog za ovakav pad osim što je normalno da konačno dođe do korekcije nakon duuuugog rasta?

A što drugo više treba osim što je sve bilo overbought do bola……činilo se samo Nasdaq na početku, ali izgleda da je i S&P krenuo isto malo jače dolje…..

Sad se popodne oglasio i Roubini (good timing [emo_smijeh]) i kaze da NE OČEKUJE korekciju veću od 10%…..[emo_vrtimise]

Nasdaq trenutno skoro na -3%……[emo_vrtimise]

A na RTL “slučajno” upravo ide Wall Street 2 – Money Never Sleeps…….[emo_smijeh]

Sad se popodne oglasio i Roubini (good timing [emo_smijeh]) i kaze da NE OČEKUJE korekciju veću od 10%…..[emo_vrtimise]

uvijek pocne sa 10% ali koliko god nastave pumpat ovaj balon, crash ce bit razorniji .
btw. ssp5 je nokautiran. na kolko je bila barijera? ,ES 201406 CME high 1892,50

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close