Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

oppppp, mali ispravak, za one avanturiste koji ipak igraju
srebro bi moglo do 21.200 jer imao kanal 03, 04 i 13.02 kao potpora odnosno otpor na jednoj točci 05.02.14
Nemojte zaboraviti da je gla. trend Long
Sretno


imamo li desno rame dax [emo_namigusa]

a gdje je lijevo onda ? Može biti samo glava ?

DAX narastao malo prije 30 bodova, a MM stoji kao ukopan s obje strane.

Ovo zaista prilično smrdi…..

baš i ja gledam i ne kontam što se događa, zaledio se MM skoro 10 minuta na DAX-??!? [emo_zacudjen]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Mora se priznati da je čudno.

Točan odgovor je...

Ne samo da je ČUDNO, nego bi se mogle upotrijebiti s puno oštrije riječi……ali, kao što znamo, ovo je ZSE, a tu se SVE tolerira.

Mislim da mi je ovo zadnji put da trgujem Erste certifikatima.

netko je pisao za saxo bank i da je trgovanje preko njih sasvim OK. ima li netko iskustva s time pa da podijeli ovdje par info s ostalima jer ovo što radi erste je više nego bezobrazno!

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Ma, ljudi moji, ovo je divlji zapad!
Stvatko radi kako mu se ćefne….

Treba bjezati od njih glavom bez obzira…..

Pratim zadnjih 5min, cijena ne mrda a dax 10-15bodova +/-!!1
Lopovi!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Kolega, prije će prije da je već najmanje pola sata, i to taman kad je počeo uspon od 9630, pa negdje do cca 9665.

Nek se bar maknu, ako imaju kvar na sistemu, a ne da ovako odrzavaju privid laznog stanja stvari.


DAX nudi na cca 9720/30 prvi ozbiljniji short?

da, meni ispoda 9739, ali ako probije 9800 imamo opet ATH na temelju fantomskog FA ?

NISTE MOGLI NAPLATITI DAX LONG DANAS ? Ma tko bi rekao ……..


.., ali ako probije 9800 imamo opet ATH na temelju fantomskog FA ?

Pusti FATU neka čačka Mečku, Take a board and be trendy [emo_smijesak]

New Report

Close