Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prati li itko naftu?
Udarila je 98,80 što je do sada u par navrata bila linija otpora, vrijeme za kraći short?


Prati li itko naftu?
Udarila je 98,80 što je do sada u par navrata bila linija otpora, vrijeme za kraći short?

Možda, ali ja je vidim u čistom ulaznom trendu do 100,30$. Onda ili probijanje ili nazad.

moram priznat da me iznova zadivljuje
kakav swing na daxu..pad pa opet jos jace up…svaka cast ko je znao

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

naravno, svi su ZNALI, samo neće priznati.

Kako sam neki dan najavio -generali poslije bitke[emo_smijeh]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Kako sam neki dan najavio -generali poslije bitke[emo_smijeh]
i prije i poslje [emo_cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Možda, ali ja je vidim u čistom ulaznom trendu do 100,30$. Onda ili probijanje ili nazad.

? uzlazni trend ,,,? koji TF? ja vidim jos uvjek down t, od 110 daily graf

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Možda, ali ja je vidim u čistom ulaznom trendu do 100,30$. Onda ili probijanje ili nazad.

? uzlazni trend ,,,? koji TF? ja vidim jos uvjek down t, od 110 daily graf
[/quote]
ako pogledaš satni, probijen je 01.02 ???



Možda, ali ja je vidim u čistom ulaznom trendu do 100,30$. Onda ili probijanje ili nazad.

? uzlazni trend ,,,? koji TF? ja vidim jos uvjek down t, od 110 daily graf
[/quote]
ako pogledaš satni, probijen je 01.02 ???
[/quote]gledam malo siru sliku daily, h4. 98.50 cca ne prolazi..osim fejk probijanja ,,to zanemariti

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




Možda, ali ja je vidim u čistom ulaznom trendu do 100,30$. Onda ili probijanje ili nazad.

? uzlazni trend ,,,? koji TF? ja vidim jos uvjek down t, od 110 daily graf
[/quote]
ako pogledaš satni, probijen je 01.02 ???
[/quote]gledam malo siru sliku daily, h4. 98.50 cca ne prolazi..osim fejk probijanja ,,to zanemariti
[/quote]

obično si u pravu, ali možda imamo razliku u očitovanju grafa ?
gledam dnevni ;
112 od 27.08.13, linija se poklapa na 111 od 06.06.13 i potvrda na 100,7 od 23.12. Probijanje i nastavak iznad probijenog 30.01.14

Kako vidiš DAX, po meni je čist Long

Kako vidiš DAX, po meni je čist Long

nista za sad…cekam setup za short

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

U koliko sati ide objava za US podatke?
Hvala!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close