Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PA, psiholoska analiza veli slika 3 [emo_cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

dax, kao da je to to ?


dax, kao da je to to ?

Ionako će se kasnije orijentirati prema USA.

Točan odgovor je...


dax, kao da je to to ?

Nebi se kladio..ja zasad držim short..[emo_beztona]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

U ovom padu imali smo tri odbijanja bez divki daxa i europe, trenutno imamo jednu u razvoju. Ovo nije kladionica ako se potvrdi drzimo se pravila.


U ovom padu imali smo tri odbijanja bez divki daxa i europe, trenutno imamo jednu u razvoju. Ovo nije kladionica ako se potvrdi drzimo se pravila.

hoće li po tebi DAX probiti 9000 ili ne?
thanks



U ovom padu imali smo tri odbijanja bez divki daxa i europe, trenutno imamo jednu u razvoju. Ovo nije kladionica ako se potvrdi drzimo se pravila.

hoće li po tebi DAX probiti 9000 ili ne?
thanks
[/quote]

preblizu je došlo, prije nekoliko dana sam rekao da hoće,ako probije ,ide do 8600-8700

Kuda dax danas? Nemojmo opet biti svi generali poslije bitke…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Po meni jako lagano prema gore, a onda nakon 14.15 kud puklo da puklo.

Točan odgovor je...


Kuda dax danas? Nemojmo opet biti svi generali poslije bitke…
znamo ali ti necemo rec ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Kuda dax danas? Nemojmo opet biti svi generali poslije bitke…
znamo ali ti necemo rec ..
[/quote]
Ne tražim ulagački savjet već mišljenje, strani forumi su više bullish nastrojeni, dok ovdje prevladava sell sentiment…ne volim naknadnu pamet i pametovanja!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(




Kuda dax danas? Nemojmo opet biti svi generali poslije bitke…
znamo ali ti necemo rec ..
[/quote]
Ne tražim ulagački savjet već mišljenje, strani forumi su više bullish nastrojeni, dok ovdje prevladava sell sentiment…ne volim naknadnu pamet i pametovanja!
[/quote]http://www.poslovni.hr/forum/tema/certifikati-i-basketi-2850?page=328

citaj malo temu unazad..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close