Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


#goblyn
nemozes samo tako manipulirat SPom
pogledajte grafove oba indexa…
SP ide u koracima…DAX je na steroidima
ko zna koliko je izbijeno certifikata u EU na 750…
i koliko su para uzeli…
bolestan rast od neki dan…u 2 dana + 350 bodova bez nekog posebnog razloga…
a vidi amere i ostatak svjeta…
ma…svaka rijec je suvisna…

pa to i kažem, ovo pumpanje DAX-a je bolesno…svi ostali indexi imaju nekakve normalne tokove i kretanje, rastove i padove, ali DAX ja narastao skoro bez otpora sa 7000 na 9750 ?!? skoro pravocrtan rast, često bez uporišta u događajima

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

yep
ponekad se pitam ima li regulatora da se vidi ko manipulira trzistem…
tesko da bi u Americi to mogao raditi

kako god…evo vjest…19,04 ce dobiti pusionicari

…btw
da erste zeli raditi fer..imao bi vise od jednog shorta u ponudi..al neda…a iz aviona je bilo vidljivo jos neki dan da ide izbijanje

po meni ce dax zavariti ispod 700…samo ako ameri krenu rast…dax je na 8900 u sec

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Nemam više ni jednog shorta DAX-a ?

Velika korekcija SP500 pa tako i ostalih službeno se očekuje u 2016/2017 kada preko 5 milijuna Amera ima zakonsku obvezu prodati svoje udjele u fondovima jer su navršili preko 70 godina.

svaki put kad izbije dax ode 50-70 bodova up..
tako da nekako mislim da ce do 815 i onda down barem 200 bodova

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


da erste zeli raditi fer..imao bi vise od jednog shorta u ponudi..al neda…

briga njih za fer igru, njih zanima samo zarada
zato sam uvjeren da će novi short dati tek kad DAX padne ispod 9500

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Neki dan sam baš to i pitao pa sam bio ismijan. [emo_smijesak]
Da je ponuđen jedan na 10.000, a da ne govorim na 10.250, bilo bi vjerojatno podosta kupnje. Šteta, običajeno su barem 2 u ponudi.

Točan odgovor je...



da erste zeli raditi fer..imao bi vise od jednog shorta u ponudi..al neda…

briga njih za fer igru, njih zanima samo zarada
zato sam uvjeren da će novi short dati tek kad DAX padne ispod 9500
[/quote]

KAO STO REKOH..
mozda je vrh dosegnut ili ce danas bit…al dax je pao na 0
a erste je u paprici

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

zlocesti svabe ,samo rastu [emo_mrgud][emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

skalpovi skinuti, vidim.
čeka se nova kratka pljuca.

Tek sad vidim da erste daje 19,06 za nokautiran cert. [emo_plazi]
Nisam baš pratio u petak, jel netko zna koja je bila najniža cijena SDX7, jer mi se čini da se prije samog pucanja moglo zaraditi s obzirom na iznos koji isplaćuje erste [emo_smijesak]

Vaš link …


Tek sad vidim da erste daje 19,06 za nokautiran cert. [emo_plazi]
Nisam baš pratio u petak, jel netko zna koja je bila najniža cijena SDX7, jer mi se čini da se prije samog pucanja moglo zaraditi s obzirom na iznos koji isplaćuje erste [emo_smijesak]

Vaš link …

Koliko sam gledao, mislim da nije išlo ispod 19.

Točan odgovor je...

shorta na DAX i dalje nema, pokvarena igra “nismo odavde” se nastavlja…

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

New Report

Close