Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pardon ssp6 sam mislio ,,spx

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

netko se muski zaletio sdx7 jutros 27.70 ..[emo_vrtimise]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Vaš link …

evo ti oba

zmajki, MM igra sam sa sobom [emo_namigusa] … dosta dečki je to već primjetilo

sam sa sobom..??? sto ima od toga?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

ribičija je postala mrvicu naprednija, mreža stajačica je zamjenjena mrežom na vuču [emo_smijeh]


ribičija je postala mrvicu naprednija, mreža stajačica je zamjenjena mrežom na vuču [emo_smijeh]
?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

ode

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

opet krivo nišaniš… 9750 pa ode

JEL TO GAME OVER NA DAXU?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Sad treba kupiti sdx7 🙂


Sad treba kupiti sdx7 🙂

naročito uz ovu polugu 🙂
Vaš link …


opet krivo nišaniš… 9750 pa ode
da..nisam dugo gledao ni trgovao cert.

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close