Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koje su potpore za DAX i S&P?
903x i 1780 ?
dax ima da rokne barem 1000 pt od vrha ..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Tko je pratio divke dax-a i europe, zabole ga za nfp, tapire, babe Jule Jele dede
Benove i ostalu zivotinjsku farmu……
Lijepo Vas pozdravlja balkanski_debil leonidas_primitivac po priznanju….

di je tozla krenulo, napast 1300 [emo_novac] ??

kuda će dax, nekoliko dana u rasponu 9070-9224

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ja danas pola shorta vani skratio ali sam uvjeren da i sutra rone.
No lapo je lapo…

AFRIČKA ŠLJIVA- NE PADA! ŽENE ZNAJU!

nisam pratio, zašto USA danas tako roni?

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

OK, zona za uzet DAX long ?

Zna li netko na koju foru erste određuje i mijenja spread/gap između kupnje i prodaje?
npr. LWL4 je od uvođenja do ovog tjedna imao razmak od 10/20 lipa između kupnje/prodaje, a sada od ponedjeljka je razmak 1/1,10kn. Jasno mi je da kod uvođenja novog certifikata odrede razmak kako žele, ali nije mi baš jasno po kojem kriteriju ga kasnije mijenjaju?


OK, zona za uzet DAX long ?

finoooo.

Sto cemo sa wti, gurnut je prvo prema 99,x a onda strmoglavi pad prema 90,x ?

risk / reward ?

dax dana preko 9400
Vaš link …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

mogao bi DAX short danas i puknuti

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

New Report

Close