Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

slabo se nešto analizira.
malo je postova.
izgleda da većina shorta kontinent i longa morenu,
ili knock-outovi certifikata loše utječu na kolegijalnost.
wti 112, s&p 1730 a dax 8700 u tekućem mjesecu.
brojke su cca a post poziv na kupanje, sunčanje i ribolov [emo_namigusa]

free flow information

kao sto je bilo receno…VISOKO VISOKO ,shorta jos nema na vidiku , ..pozdrav..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

na SWL3 vratili “uobičajeni” spread od 1,1kn – lopovi…


kao sto je bilo receno…VISOKO VISOKO ,shorta jos nema na vidiku , ..pozdrav..

Inverter o čemu ti to.

Rekao sam ti da u 8. mjesecu možeš očekivati jači pad burzi, Armagedon čak.

Zbog jedne vijesti.

Nafta, tek se sprema slobodni pad.[emo_palacd]

A ni zlato ne bi štapom dirao.

lp,medvjedima[emo_cool]

izgleda da će 8 i prva polovica 9 biti njihova GOD

[b]black HuRTs[/b]


na SWL3 vratili "uobičajeni" spread od 1,1kn – lopovi…

Smiju li to raditi, obzirom da je većina kupila SWL3 prema puno boljim uvjetima spreda i još su unutra? Tako su danas direktno zakinuli sve za 1 Kunu po certifikatu i time matematiku ulaganja potpuno poništili ?

ovdje se sve smije, posebno ako je na štetu malih…

Tu su već padale prognoze o S&P 1730, pa čak i 1800, a lako je moguće da je propuštena jedinstvena prilika za uzet veću količinu shorta na cca 1707 (kod Erste).
Kako se sad čini,to se neće tako skoro ponovit.


Tu su već padale prognoze o S&P 1730, pa čak i 1800, a lako je moguće da je propuštena jedinstvena prilika za uzet veću količinu shorta na cca 1707 (kod Erste).
Kako se sad čini,to se neće tako skoro ponovit.
pari mi se nekako da ovo nije vrh..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nisam vec dugo trgovao certifikatima… moze netko reci sto je trenutno u sredistu paznje?

bravo za MM, ništa od certifikata na dax, niti možeš kupiti long, niti prodati
short

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Jučer je bilo ssp2 po 5,20, i nitko nije htio…..a danas netko već uzima po 6,20 [emo_zacudjen]


Ima li tko iskustva sa "ABC Markets"? Dobio sam njihovu ponudu,išao čekirat stranice i fakat postoje 🙂
Vidim da imaju čak i podršku za HR jezik,no ono što ne znam jest gdje se de facto otvara račun, vani ili u nas, plus nemam pojma je li to muljatorska firma ili su ozbiljni?

P.S. Sorry ak je bilo pitanje.

Pozdrav grgas12. pregledavao sam forum i naišao na tvoje pitanje. ja sam otvorio račun kod njih. firma ti je sa Sejšelima koju je registrirao naš čovik iz Splita, glavni ured im je u Splitu kroz smrdečac 19. imaš broj i ostale podatke na stranici kontakt. imam dobro sikustvo sa njima. namjerno sam povlačio novce sa računa i u roku jednog dana su mi uplatili. pozzzzzz

New Report

Close