Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gdje se nalazi ta obavijest?

Ušao ja u naftu long kratkoročno na 105.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


Gdje se nalazi ta obavijest?

https://hr.products.erstegroup.com/Retail/hr/index.phtml

Nafta stop-loss. Nije svaki dan nedjelja… [emo_smijesak]

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

evo nase naftice na 100-tki taman do preksutra dok dodje novi short na ZSE..

dobri su, dobri su ti iz Erste-a, moram im priznat 🙂


evo nase naftice na 100-tki taman do preksutra dok dodje novi short na ZSE..
dobri su, dobri su ti iz Erste-a, moram im priznat 🙂

ma super su…čekali su s novim shortom na naftu da cijena padne za 5 dolara pa evo nove igračke za šišanje naivaca…ali mislim da će zbog svoje “korektnosti” imati sve manje i manje promete, nisu ni ulagači na ZSE više ovce za šišanje


Jesu li ovi lopovi gdje objavili kad će vratiti ostatak novca od puknutog certifikata TSWL?

Zašto lopovi?

Svako je svjesno odabrao trgovati financijskim derivatima preko Erstea uz vjerojatno 20 puta veće naknade, uz ta smiješna ograničenja kao što su Knock outi i čudno radno vrijeme.

A račun kod bilo kojeg Forex brokera se otvori za 5 minuta i svi gore navedeni problemi nestaju!

Misli lokalno, djeluj globalno!

MM na novim certifikatima nafte drži spread od 0,20 HRK …hehe..[emo_smijeh]
Ajde ajde, nije loše …još treba i radno vrijeme poštelati.



Jesu li ovi lopovi gdje objavili kad će vratiti ostatak novca od puknutog certifikata TSWL?

Zašto lopovi?

Svako je svjesno odabrao trgovati financijskim derivatima preko Erstea uz vjerojatno 20 puta veće naknade, uz ta smiješna ograničenja kao što su Knock outi i čudno radno vrijeme.

A račun kod bilo kojeg Forex brokera se otvori za 5 minuta i svi gore navedeni problemi nestaju!
[/quote]

Lopovi – Zbog svega toga što si naveo…


MM na novim certifikatima nafte drži spread od 0,20 HRK …

short nafte ide čak i sa spreadom od 0,10 kn i svejedno se ne trguje, sad im se obija o glavu bahat tretman koji su imali prema nama na ZSE!
bojkot![emo_smijeh][emo_palacg]

grgas12, spread od 0,10 je samo kod pomaka u smjeru gore/dole
za ostalo se slažem [emo_namigusa] [emo_palacg]

rally nafta, rally dax…

naftica mi se cini da ce visoko ovaj put. mozda cak i probiti onaj prag pucanja os proslog shorta. mozda ne danas ali slijedecih dana.

zanimljiv mi postaje sada ovaj novi short, pogotovo sa ovako malim spreadom.
ali samo treba cekati i pokusati pogoditi pravi ulaz.

New Report

Close