Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas opet ludilo na zlatu.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


Danas opet ludilo na zlatu.
svaki dan..ljepo se vozi 1360-1390 ,tamo di izbije bit ce velik pomak ..ja nekako vise naginjem na long

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja sam se kladio na short kad se na 1394 okrenulo prema dolje, na liniji trenda. Ali doslovno kladio jer može biti svega.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Nisam ovih dana stigao pratit vijesti oko indeksa dobro…
Je li bilo neke vijesti koja je pokrenula lavinu ili eto čisto tako, iz tehničkih razloga?
A gledam ovih dana Nikkei i mislim se, u 6 mjeseci skoro 80% rasta, bez pauze. Majko mila, kad ode krene short…


Nisam ovih dana stigao pratit vijesti oko indeksa dobro…
Je li bilo neke vijesti koja je pokrenula lavinu ili eto čisto tako, iz tehničkih razloga?
A gledam ovih dana Nikkei i mislim se, u 6 mjeseci skoro 80% rasta, bez pauze. Majko mila, kad ode krene short…
koda su bitne vijesti..pojedinici su ovdje pratili vijesti i da shortali bjesomucno…a index i dalje rally…i onda su pocele teorije zavjere..oni su nas prevarili ..lose vjesti a rastu ..[emo_smijesak] dosla dobra vijest na vrhu i pljussss…

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Zar se svi još uvijek pokušavaju probuditi iz nokauta pa nema nikog na temi? 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

sutra ameri i englezi ne rade. dalo bi se nešto sigurnije odigrati.

who dares, wins

evo nam konačno novi short na dax a nitko ne kupuje. mozda je to znak 🙂


evo nam konačno novi short na dax a nitko ne kupuje. mozda je to znak 🙂

imaš i novi long pa nitko ni njega na kupuje
stavili su za short graničnu cijene bez veze visoko, tako da je cijena na ZSE danas na 74-75 kn tako da ti za kupiti 1000 komada treba dosta love i nije previše atraktivno

Kad je bariejra nisko ne valja, kada vam je barijera visoko, opet ne vealja 🙂

Nego kakve li veze ima koliko komada kupujes, bitna je jedino promijena cijene u postotku..AKo ulozis 50 000kn, tebi tako svejedno jeis li za to kupio 100 ili 1000komada, tebe zanima promjena u postotku.

...


Nego kakve li veze ima koliko komada kupujes, bitna je jedino promijena cijene u postotku..AKo ulozis 50 000kn, tebi tako svejedno jeis li za to kupio 100 ili 1000komada, tebe zanima promjena u postotku.

e pa nije isto jer promjena DAX-a od xy bodova znači gotovo istu promjenu u kunskom iznosu i kod certifikata od 30 kn i od 60 kn, ali je u % zato ogromna razlika!


Kad je bariejra nisko ne valja, kada vam je barijera visoko, opet ne vealja 🙂

Nego kakve li veze ima koliko komada kupujes, bitna je jedino promijena cijene u postotku..AKo ulozis 50 000kn, tebi tako svejedno jeis li za to kupio 100 ili 1000komada, tebe zanima promjena u postotku.

razlika je u poluzi.

New Report

Close