Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uvijek ce bit…
Mogao si uzet na 22,xx prodati na 26…
Dobra zarada

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

dobro da sam uzeo bund short kao hedge [emo_smijeh]

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


Gledam sve glavne FX. Ali vrlo kratkoročno. Nacrtam liniju trenda od koje se odbilo barem 2 puta čisto i iz aviona vidljivo. I onda uletim nakon proboja linije + 10 pipova u slučaju da je lažnjak. I onda uzmem 30-40 pipova, a SL mi je pola od toga. RRR 2:1, ali prilično dobro ide. Prije sam gledao trokute i klinove, pa računao visinu, ali u kratkom roku to i nije baš najsretnija metoda. Ako je linija dobro povučena, više je pogođenih nego krivih trejdova. M30 graf i trend koji se odigrao u dan-dva su mi okvir.


pa ne radi ti se to tak…

A kad se sjetim da su neki tukli ko sumanuti na preko 30…
Uffff..al je erste zaradio…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

mislim da prvi dan bio promet na shortu oko 300000kn ako se na varam

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

uff koja je ovo navlakuša sa benom i fedom bila. pa ti kupu certifikat prije podne i čekaj da te razvale popodne iz čista mira.

who dares, wins


uff koja je ovo navlakuša sa benom i fedom bila. pa ti kupu certifikat prije podne i čekaj da te razvale popodne iz čista mira.

mislim da nitko od nas nije ulazio sa velikom lovom u ovaj short jer je bilo izgledno da ce se ovo dogodit

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

vrh se dobro rasprodao i nastavak u revijalnom tonu…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ima ko kakve nove targete ili idemo do 9000

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

isplata 18,86 po puknutom short certifikatu

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

short ,konacno

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kad ono dolazi sdx3 [emo_namigusa] nakon što je gruno sdx2 [emo_zloban]

New Report

Close