Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DAX ludilo se nastavlja, SDX2 nije daleko od nokauta pa vjerojatno već pripremaju novi turbo short SDX3 [emo_smijeh]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



@pancho66

promet je iznadprosječan, 5,33 mlrd EUR

mislio sam na futures kad je dax oko 21 sati skočio oko 70 bodova u par minuta,a ovih 5,33 miljardi eura je u radnom vremenu daxa a tada je bio još ispod 8400

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate




@pancho66

promet je iznadprosječan, 5,33 mlrd EUR

mislio sam na futures kad je dax oko 21 sati skočio oko 70 bodova u par minuta,a ovih 5,33 miljardi eura je u radnom vremenu daxa a tada je bio još ispod 8400
[/quote]
dax bi mogao jos do 849x..onda ladjenje…al…
svasta je moguce kod ovog ORKESTRA

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


DAX ludilo se nastavlja, SDX2 nije daleko od nokauta pa vjerojatno već pripremaju novi turbo short SDX3 [emo_smijeh]

Ne vjerujem da će izdati još jedan DAX Short,ili ako ga izdaju opet će mu barijera bit na 50-100 bodova od trenutne vrijednosti. No,vidim da su danas shorteri preskočili dokup DAX shorta,ajde barem nisu udvostručili vrlo izgledan gubitak u sljedećih par dana. Usput, zlato se približava vrlo zanimljivoj razini,na 1300 bodova je 50% ritrejsment rasta od 2009. godine. mislim da bi se tu trebao dogoditi malo ozbiljniji odbijanac ako ne i preokret u uzlazni trend zlata. Samo da ne probije barijeru certifikata na 1250$.

ako će procijeniti da mogu zaraditi izdat će novi SDX za naše šortere

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

isplacen tsdx ako netkog zanima

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Koji je ovo dan za redom da DAX raste, 10-i? Za ne vjerovati….

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

U biti ne raste danas, ali i da je narasao, bio bi to treći dan. Ovako ima svaka dva-tri dana malo pauze i mala crna svijeća. Ali od 21.04. je u uzlaznom trendu.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Zlato krenulo u ofenzivu? Uletio u long nakon pullback-a čisto na feeling. Trailing stop pa dok ide, ide.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Trailing stop aktiviran, 35% u 45 minuta. Nije loše. Vratio i nadoknadio višestruko što me sinoć EURJPY stop-lossao.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

idemo probati spx sell 1666 [emo_naivan]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

98$ se smiješi na nafti. tko bi to rekao za ovo doba godine. ove razine su rizična ali iz dana u dan pa kud god krene dobro je.

who dares, wins

New Report

Close