Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne potpisujem.

nemojte se ljutiti ali bas da je netko na DAX-u koji ima nekoliko milijardi eura dnevnog prometa, isao manipulirati radi hrvatskih nekoliko tisuca kuna……

na ZSE mozda ima takvih muljaza, a mozda i na XETRI ali sigurno ne radi nasih nekoliko lipa.

diskusije o manipulaciji su neargumentirane.dnevni prometi su od 2-5 mlrd eura,
što je veliki promet, ali ako pogledate koji fondovi i banke trguju, onda je to
za njih mali iznos.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

A ovi u erste skurili sve kalkulatore da izračunaju ostatak vrijednosti….
A Dax i dalje grabi…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Nije pametno kriviti druge za svoje neuspjehe. Da je večina kupovala long, sada bi se slavilo.

Sumnjam u ikakve manipulacije osim one sa medijima i TA, a ovo sve ostalo i live i direktno, jako jako sumnjam.

Opet, sve je moguće, ali da tako razmišljam onda mi je najbolje maknuti se iz te trgovine.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Praznik je u austriji pa vjerojatno nisu zato dali obavijest nadam se da su ok prodali

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

grgas12@ 3 longa si imao sve ovo vrijeme rasta..zasto long nisi kupio i uzeo profit za tih 800 bodova?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


grgas12@ 3 longa si imao sve ovo vrijeme rasta..zasto long nisi kupio i uzeo profit za tih 800 bodova?

pričam ti priču….pa što ti ne kupuješ long kad ti je povoljan?! uostalom to nema nikakve veze s mojim komentarom!
sad su 3 longa na DAX, a nema ni jednog pravog shorta, ni turbo ni bi-turbo, zašto? zato što znaju da će uskoro ići jači pad DAX-a i da bi na shortu ostvarili velike gubitke, zato su oba shorta ugasili, a novi garant neće dati duže vrijeme, možda tek kad isteknu ovi u 9.mjesecu….

grgas12@ covjece long dax imas vec 5 mjeseci i to vise komada , i napravili su od 100-300% kako koji..jesi kupio koji put u 5 mjeseci long ? vjerujem da nisi ..jer nebi imao ovakve teorije

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

inverter, koji je smisao tvojeg quazi sadizma ovih proteklih par dana?

a to sto kolega grgas govori da nema shrota (namjerni tipfeler:) na vidiku je razumljivo iz razloga koji je naveo.
da je Erste iole ozbiljan u ponudi certifikata onda bi iste po knock outu obnavljao novim sa novim granicama pucanja bla bla….

Mecka@ zato sto nemate pojma u sto ste se upustili ,a vidim da je i znanje krhko (ne svi) ,puko vam je 1 certifikat dax na vrlo bitnoj razini izorila je lova…i nevjerojatno vi opet ponovo forsiranje shorta i ode i drugi…i sad kad vas je opet izulo ,,pocinju teorije zavjere [emo_ooooo] i jos nesto oba dva puta sam vas upozoravao da sve ide ka tome ,odvrti malo temu ,neda mi se sada trazit

ps. inace za tvoju info. DAX cfd intenzvno(svakodnevno) trgujem od 2010 godine na meta traderu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Erste neće popušiti na shortu ako tržište pada. Dapače, uz zaradu na spreadu zaradit će i na shortanju, i to nekoliko puta više nego što će zaraditi netko od nas tko je na pravoj strani. A sad neće, jer nema short certifikata. I sigurno im se ne da izdavati novi dok ne vide gdje misli tržište.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

249 stranica teme..mecka..zaredo sam nekoliko postova ,da se okanite shorta , ti si se sprdao nesto oko medalje…i eto ti ga,,pametnjakovicu [emo_ooooo]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close