Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

promet ispod prosjeka
Vaš link …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

mozete me ispraviti ako grijesim
ali
gold je knock outiran 12.04
novi su uvedeni tek 12 dana kasnije…
tako da uz najbolju volju ko god ceka da udje nabrzinu u short tesko ce docekat
odnosno
izbijen je na 1480 i uveden je 12 dana kasnije kada je otisao opet na 1470

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

šta čeka ekipa iz erstea još nisu objavili preostalu vrijednost tsdx-a

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


mozete me ispraviti ako grijesim
ali
gold je knock outiran 12.04
novi su uvedeni tek 12 dana kasnije…
tako da uz najbolju volju ko god ceka da udje nabrzinu u short tesko ce docekat
odnosno
izbijen je na 1480 i uveden je 12 dana kasnije kada je otisao opet na 1470

pardon na 1430…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


mozete me ispraviti ako grijesim
ali
gold je knock outiran 12.04
novi su uvedeni tek 12 dana kasnije…
tako da uz najbolju volju ko god ceka da udje nabrzinu u short tesko ce docekat
odnosno
izbijen je na 1480 i uveden je 12 dana kasnije kada je otisao opet na 1470

To je još jedan razlog zašto ih ne želim više ni viditi a kamoli imati posla s njima. Ima jedan dax short već dugo, zašto nisu stavili još barem jedan short prije 10 dana?

Pa long ima 3 komada, zašto nema i short kad je dax najtrgovaniji.
Zato ću rađe riskirati da me strani broker prevari, nego da me ovi legalno pljačkaju.

koga je strani broker prevario slobodno nek tu stavi i neke podatke. što se tiče pravne sigurnosti hr je dno dna evrope. od dana kad je na dužnost stupio vladimir šeks u ovoj državi je zakon prestao biti za sve isti. sad razmislite koliko godina je potrebno da se popravi sve zlo koje je on tu napravio.

who dares, wins

teorije zavjere su glavi onih koji gube novac…zapamtite to..kad vi izgubite novac doci ce novi ..i tako market funkcionira vec stoljecima…kaze se da 90% ljudi je stalno u krivom smjeru i gubi…ja kolko citam od vas 10 ,svih 10 je u shortu ,u hr je statistika malo brutalnija…da moderator pusti ovo ,,ovo su samo cinjenice ,,pa nikog ne vrijedjam niti prozivam..hvala

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Istina

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

koji su u trendu se ne javljaju

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


teorije zavjere su glavi onih koji gube novac…zapamtite to..

DAX je napucan u 15 dana 800 bodova,a jučer je u zadnjih 10 minuta pred zatvaranje namjerno dignut na 8250 da pukne TSDX! Kako sad više nije na toj vrijednosti? Mogu se kladiti da će danas-sutra DAX krenuti s jačim padom, ali naravno da muljatori neće sad dati novi short na njega jer bi tako izgubili novac! Ne bi me čudilo da uskoro DAX zatuku na 7250 i pogase longove!
Tako da se ostavi tih pričica jer ovo što su napravili s TSDX smrdi do neba!

KOlega grgas..

ZNate li koliki je dnevni promet na DAXu?

...



teorije zavjere su glavi onih koji gube novac…zapamtite to..

DAX je napucan u 15 dana 800 bodova,a jučer je u zadnjih 10 minuta pred zatvaranje namjerno dignut na 8250 da pukne TSDX! Kako sad više nije na toj vrijednosti? Mogu se kladiti da će danas-sutra DAX krenuti s jačim padom, ali naravno da muljatori neće sad dati novi short na njega jer bi tako izgubili novac! Ne bi me čudilo da uskoro DAX zatuku na 7250 i pogase longove!
Tako da se ostavi tih pričica jer ovo što su napravili s TSDX smrdi do neba!
[/quote]

potpisujem !

mi smo ipak zemlja slučaj

New Report

Close