Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


to ti ja gledam preko cortal consors nekog njemačkog brokera evo link pa ako se snađete sa njemačkim Vaš link …
u lijevom kutu sa nazivom Zertifikate (meistgehandelt*) su najtrgovaniji certifikati

ovo je super, hvala

samo da li vidimo jednako;
veliki promet certifikata na dax je long danas, ali prema grafu ( desno ) nakon što otvorimo long dax certifikat ( WKN 709335 i , pokazuje veliku prodaju long certifikata daxa- a, bar meni to tako izgleda ravnajući se po momentumu ?

to ti je intraday chart

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

spx do kraja dana crven a sutra fight da se zadrži 1600, sve ovisi dal će zujat medarice il stršljeni [emo_zloban]

pofajtali ste se na ovoj temi samo zato što je inverteru pala košnica na glavu [emo_smijeh]

Ako ovako ostane DAX do 22 sata na dnevnom grafu imamo čisti “Doji Star”, a koji jasno simbolizirala promjenu dnevnog smjera na dolje .
Nakon njega, sutra, obično ide Evening Doji Star ili Abandoned Baby koji potvrđuju padajući tren, ali to tek sutra.


spx do kraja dana crven a sutra fight da se zadrži 1600, sve ovisi dal će zujat medarice il stršljeni [emo_zloban]

pofajtali ste se na ovoj temi samo zato što je inverteru pala košnica na glavu [emo_smijeh]

ne zahebavaj ,nego gledaj kako da se vadis iz gubitka ili nedaj boze docekas gasenje cert. oces da ti prosljedim svoje trgovine zadnja tri dana prosli tj? sve po 10-20-30 pt..ali sve instrumente koji su prosli kroz platformu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

evo ja ugasio sve wti i brent long i prva najava šorta pa da vidimo je li ispravan okret trenda. za sad ne šortam jer može biti bolje iza ponoći ili ujutro. 97.20$ je otpor koji s ne bi smio probiti ako ju želimo vidjeti na 94.65$. sirija kao vijest je već potrošena pa bi morali nešto jače da izvedu i promjene okolnosti.

who dares, wins

kad smo već kod svijećnjaka nafta danas fura ovaj:Bullish engulfing
no ne bi si sad s tim pretjerano glavu razbijao.

who dares, wins


Ako ovako ostane DAX do 22 sata na dnevnom grafu imamo čisti "Doji Star", a koji jasno simbolizirala promjenu dnevnog smjera na dolje .
Nakon njega, sutra, obično ide Evening Doji Star ili Abandoned Baby koji potvrđuju padajući tren, ali to tek sutra.
zonglira se izrazima iz skripti [emo_namigusa][emo_smijeh] znaci sutra pad?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Dokle god sam ja u shortu pada nema…[emo_mrgud]
Ovdje se svi razbacuju teorijama, a zapravo nitko nezna što će biti…a generala poslje bitke će opet biti u izobilju…[emo_beztona]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Evo kupljena 1200 komada LDX2 ?
nisam ja !


Dokle god sam ja u shortu pada nema…[emo_mrgud]
Ovdje se svi razbacuju teorijama, a zapravo nitko nezna što će biti…a generala poslje bitke će opet biti u izobilju…[emo_beztona]

mora sad jos malo gore…
od 60 bod vise manje

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@caccone

Jel to bilo to po tvome? Ja ne vjerujem više u ništa[emo_bijesan]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close