Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja si danas smanjio ulaz na 36 jučer bio oko 48 trebalo bi bit ok ovo sad je all in igra

oprez
već na 26,81 imaš opet dražbu uravnoteženja, pa na 21,45 opet, a na 19 Kuna više nema vani ( THE END ), ako opet krene rasti.
Na ovim visinama poluga je oko 30 , znači dražbe svakih 5 minuta, a kako kažu iz Zagrebačku burze radi naše zaštite .


Ja si danas smanjio ulaz na 36 jučer bio oko 48 trebalo bi bit ok ovo sad je all in igra

sad se više ne isplati prodavati, do pucanja je ostalo malo i ako žele neka ga ponište pa MM neće više zarađivati na trejdanju svaki dan kao sada…

Po mom grafu otpor je trebao biti na 8074, a otišlo je do sada na 8128.
Možda mi je graf pogrešan jer nemam prave podatke DAX-a, nadajmo se, te ako je tako onda bi ovo trebao biti vrh po istom grafu koji je “malo” probijen :))

Mislim da će odradit još intraday high i da će onda reć dosta

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Sljedeći tjedan pon i uto samo EU izvještaji…
Kod amera niš bitno…
Mogao bi i Dax još up…do 163
Onda bi fakat moglo hladjenje al ne preduboko…150-200 bodova

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Meni dosta 200 bodova i ja u plusu

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Nisam kupovao jucer preblizu mi je.

Koliko bi bilo poluga jeli netko racunao na npr 8240 dax.

I jos vaznije, kolika bi tada bila cijena certifikata a najbitnije kolika bi bila isplata ako rikne u slijedecoj sekundi?

Zapravo me zanima koliko posto pusim ako idem riskirati par bodova do pucanja?


Nisam kupovao jucer preblizu mi je.

Koliko bi bilo poluga jeli netko racunao na npr 8240 dax.

I jos vaznije, kolika bi tada bila cijena certifikata a najbitnije kolika bi bila isplata ako rikne u slijedecoj sekundi?


poluga ti je mislim preko 30,certifikat ti puca na 19 a što se tiče isplate ovisi gdje erste zatvori poziciju nakon pucanja ja sam bio u sdx1 kad je pukno i dobio sam oko 17-18kn

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Ok thanks pancho. Mozda u pon jos malo nadokupim iako se nadam da je max bio u petak.

provjerio sam isplatili mi 16,69kn,nadamo se nekom odbijancu u pon ja zatvaram poziciju na 8200 to mi je max do kojeg puštam da ide

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

E, ovdje je na shortu sve otišlo k vragu, razloga nema al dax samo raste i raste, a kad prođe 8250 znat ćemo da smo namagarčeni jer će tada valjda epohalni pad, a mi shorta u ponudi nećemo više imati…[emo_bijesan]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close