Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a kakve podatke iznosi ECB?

ide li se u smanjenje kamata ili ne?

Skoro sam siguran da će se ići..preveliki su pritisci i očekivanja javnosti…nažalost, jer sam u shortu

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Skoro sam siguran da će se ići..preveliki su pritisci i očekivanja javnosti…nažalost, jer sam u shortu

to je već ukalkulirano u cijenu trzište očekuje također neku vrstu QE-a na europski način ili barem najavu,ako toga nebude bilo ide ovo lijepo dole

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate



Skoro sam siguran da će se ići..preveliki su pritisci i očekivanja javnosti…nažalost, jer sam u shortu

to je već ukalkulirano u cijenu trzište očekuje također neku vrstu QE-a na europski način ili barem najavu,ako toga nebude bilo ide ovo lijepo dole
[/quote]

I ja mislim tako, no dax je najnepredvidljiviji index, nadam se da ste ovaj put u pravu..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(




Skoro sam siguran da će se ići..preveliki su pritisci i očekivanja javnosti…nažalost, jer sam u shortu

to je već ukalkulirano u cijenu trzište očekuje također neku vrstu QE-a na europski način ili barem najavu,ako toga nebude bilo ide ovo lijepo dole
[/quote]

I ja mislim tako, no dax je najnepredvidljiviji index, nadam se da ste ovaj put u pravu..
[/quote]
svakako mora ić neka vrsta hlađenja nakon ovakvog rasta

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Da nije jedne jedine dionice, Infineon Technologies-a DAX bi već bio 1.5% u minusu najmanje.
Ali neee, Infineon i dalje raste i podržava ostale koji su već bili počeli padati solidno [emo_bijesan] ,

Nadam se da će biti sell on news za Infineon sredinom/krajem dana, rezultati su odlični, ali ipak kažu da su u gornjoj granici prognoze

nafta u zoni šorta ili izdržati još malo?

who dares, wins

kamate dolje, dax gore[emo_zacudjen]
šort ispod 40

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Mida, ATH 8165
Vaš link …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Mida, ATH 8165
Vaš link …

ja sam u longu
, a bund je ath da ne vjeruješ

Mida stoji još 8165 u ovom valu.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

ovisi koji izvor podataka crpim, L&G je 7966, a DB stoji
uostalom pogledaj sliku u prilogu gdje sma ( 200/20) dax-a ima sasvim druge krivulje ovisno odakle crpiš podatke i o tome stalno ovdje govorim da nemam služebi izvor točnih podataka, a što je veliki problem, bar meni

New Report

Close