Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kibic

pogledaj pažljivo na grafu sma 20/200 i vidjeti ćeš da je podrška upravo pukla gdje 20 sječe 200 i nastao stampedo rušenja cijene nafte, a tipična Američka priča ( 20/200 ).
Drugim riječima velika podrška je pukla, a što znači da se sada formira nova, iako još rano naznake su tu za novi graf koji sam nacrtao s dosta upozorenja !!!!
Znači, ako probije 92,5 $ ide veći rasta prema 100 gdje je veći otpor
Mogućnost da padne prema slijedećoj podršci od 80$ je jako mala iz prostog razloga što se postavlja pitanje isplativosti proizvodnje, a i Rusi su tu ta podrže cijenu. Ameri žele Iran baciti na koljena niskom cijene nafte, ali imaju problem Rusa i arapskih saveznika .

evo na 30-min grafu upravo je u tijeku potvrda poz. trenda

@mida

di je graf?
nisi stavio graf….

@mida

a ok tu je graf. sorry.

izgleda da se attachementi vide tek kad moderator odobri poruku.

Evo kako to Ameri rade,
kao nešto pregovaraju s našima, mož mislit, Vrdoljak smije reći samo OKEJ, bez obzira što predlaže, a i zakon hitno za Exxon mijenjaju da ne moraju porez plaćati .
http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/256935/Naftni-div-ExxonMobil-zeli-vaditi-naftu-i-plin-iz-Jadrana.html

nafta na jednom long. samo treba izabrati poziciju za ulaz.valjda čim se svi mediji raskokodaču o 77$ ona ode na 100$. treba pratiti razinu po razinu. ući izaći i manuti se dugoročnih prognoza. u principu svejedno mi je da li je 150 ili 50 ako sam na pravoj strani.

who dares, wins

slijedi li odbijanac nakon negativnog otvaranja?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


nafta long je strava. za sad spašavaj se ko može. počelo se crtati 77$


uvijek postoji sumnja kad je nešto na megafon ?

iako klackanje na [emo_dolar] spreadu (87,5/88,5) ne pokazuje jasan smjer, osim za dobar trejd.


ajmo mu neku kost baciti da ga udobrovoljimo [emo_smijeh].. spx preko 1562 bila bi dobra motivacija [emo_namigusa]

mah, kad ga ameri prvo spuste, nasade švabe a onda se vinu i visine a ovima pokažu guzicu [emo_zloban]

evo euro se već nešto raspištoljio. samo još da dođe na 1.3085 tu je zona šorta.

who dares, wins

los izvjestaj…
to bi moglo UP poslije 12
moguce je uracunato…i zato daxinjo pada ko cjepanica…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

uuufff šta mu napraviše. alooo more lakše malo ni sam se još ni razbudio.

who dares, wins

New Report

Close