Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


inverter, sve 5…ogradio se i tom mogučnoću da ne ispadne zato što sam uzeo danas long da vidim samo rast iako vidim [emo_namigusa]
(jedino što sam ušao mrvu prerano ne čekajući retest jučerašnje razine [emo_ljut])
evo mene docekao opet 7430 [emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

inverter [emo_palacg]

Kako je krenulo, mogao bi DAX i ispod 7400….svi ostali indexi rastu, CAC je na skoro +1%, a švabe su na -0,5%…kojiim je ovo dan pada, 6.-i po redu??
Kao da se radi o najgorem EU gospodarstvu, a ne o najboljem

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Sto jaci pad to jači odbijanac

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


spx bi danas trebao loviti 1550 što znači da će dax nalacat na 7500.
početkom tjedna ide rasplet.
ili puca 74xx i ide ubrzano prema 6950 ili idemo na gornju liniju 77xx još jednom.

SP upravo 1551,5
dax 7455
velik je to raskorak

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

oversold podrucje ,jos se moze tu zadrzati neko vrijeme ,a onda pracka ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

fijuuu dok pisem ide pracka

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

uff kako se lijepo odbilo od bitne razine biti ce tu još casha za nas longaše ja danas i dalje kupovao sad sam na 70% planiranog iznosa

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

dečki, svi smo se nabrusili a mislim dax najviše za rast početkom tjedna [emo_plazi]…samo neka spx ostane iznad 1550+

meni dosta da se vrati na 7600 ja zadovoljan [emo_euro]

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

ode ja van komplet ..izlupao sam ga jucer i danas cca 200 bodova..vikend bez pozicije,,,pozdrav svima

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


…samo neka spx ostane iznad 1550+

prva etapa odrađena, sad želimo napad na 1561 u ponedjeljak..

New Report

Close