Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo razmisljanja Ljube Jurcica:

http://www.vecernji.hr/biznis/zlato-je-proslost-spekulanti-se-okrecu-zitaricama-nafti-clanak-541008

ponavljanje gradiva i danas, sa +0,60 na -0,60% ili ne?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Malo razmisljanja Ljube Jurcica:

http://www.vecernji.hr/biznis/zlato-je-proslost-spekulanti-se-okrecu-zitaricama-nafti-clanak-541008

Evo ja sam špekulant i okrećem se nafti, ali ne na način Jurčić tvrdi, naime na long strani, već na šort (kladit ću se da će pasti ova trend linija na 78-80 USD)

ako bude pada, bit će spektularan, kao na metalima


long da ,ali na pravom mjestu sacekati ,ne srljati u long nakon jednog crvenog dana ,cacone pogleč moje cijepidlacenje, ponovo slika

dobro je to
al…pricekajmo da vidimo koliko si jos mogau uzet…zasada je odletilo jos 40 bodova od tvog izlaza
a ja mislim ako probije 530 ide do 600
uglavnom…zarada je zarada…zivio

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

uzeo long dax pa da vidimo



long da ,ali na pravom mjestu sacekati ,ne srljati u long nakon jednog crvenog dana ,cacone pogleč moje cijepidlacenje, ponovo slika

dobro je to
al…pricekajmo da vidimo koliko si jos mogau uzet…zasada je odletilo jos 40 bodova od tvog izlaza
a ja mislim ako probije 530 ide do 600
uglavnom…zarada je zarada…zivio
[/quote]stop loss u profitu 7506 ..cca 100$ manje od vrha…ali tako je to…pokusa se izvuc max

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


uzeo long dax pa da vidimo

evo ja isto

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

[emo_mrgud]
odjednom svi
pa i ja

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

spx bi danas trebao loviti 1550 što znači da će dax nalacat na 7500.
početkom tjedna ide rasplet.
ili puca 74xx i ide ubrzano prema 6950 ili idemo na gornju liniju 77xx još jednom.

Mecka@ 74xx nece puknuti tako lako ,,,2 mjeseca se radila baza prosle god .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

inverter, sve 5…ogradio se i tom mogučnoću da ne ispadne zato što sam uzeo danas long da vidim samo rast iako vidim [emo_namigusa]
(jedino što sam ušao mrvu prerano ne čekajući retest jučerašnje razine [emo_ljut])

dax jedini u minusu
Vaš link …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close