Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kupuje se budućnost kolega.
Čini mi se da bi UCO lako mogao ispod 25$ što će reći da će nafta fino down.[emo_palacg]

Ovo je bilo 15.02.2013. godine napisano. Polako, ali sigurno k targetu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nekako izgleda kad misliš ne može vise ono padne još…
Mislim da ce se sutra nastavit pad…al da ce do kraja dana okrenut…nemira u plus al smanjit minus

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Mislim da bi u petak mogao biti odbijanac….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ako i sutra bude bilo u minusu uletim sa svim unutra tek sam na 20% uloženog novca kad tad se mora odbit gore šta misle nijemci da će nas balkance zaje##ti 🙂

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

I sam se malo raspitao , pa kažu ;

Euro Bund Future je certifikat
Znači mi trgujemo certifikatom na certifikat

Euro Bund Future je trgovanje očekivanjima na vrijednost Njemačke obveznice u budućnosti, a prosječni promet od 150.000 Eura se povećao ovaj mjesec na 2.500.000 Eura dnevno .
Drugim riječima, obzirom da BUND raste, investitori vjeruju da će vrijednost Njemačke obveznice u budućnosti rasti, ali ne vjeruju u Njemačke kompanije pa DAX pada jer najnovija očekivanja BDP-a Njemačke ne predviđaju rast Njemačke ekonomije već očekuju stagnaciju.

Interesantna je ova kontradiktorna situacija u kojoj se vjeruje Njemačkoj obveznici koja se sastoji samo od poreza na Njemačku ekonomiju, a ne vjeruje se Njemačkoj ekonomiji koja treba podržati Njemačku obveznicu .


Ako i sutra bude bilo u minusu uletim sa svim unutra tek sam na 20% uloženog novca kad tad se mora odbit gore šta misle nijemci da će nas balkance zaje##ti 🙂

ja sam sačuvao dosta keša (iako sam i danas kupovao long) i ako sutra bude 5.-i dan pada DAX-a za redom planiram se natrpati do kraja longom pa kud puklo da puklo!

a nafta očajno izgleda, sumnjam da će dočekati jutro


Ako i sutra bude bilo u minusu uletim sa svim unutra tek sam na 20% uloženog novca kad tad se mora odbit gore šta misle nijemci da će nas balkance zaje##ti 🙂

Baš, svoje nedamo, tuđe nećemo,kupujemo samo JEFTINO!!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nafta izgleda neko odbijanje u pravcu 87$. trebo sam noćas zatvoriti i ne čekati jutro. džaba sam sovu glumio. ali od 93.16 do danas sa DOBITKOM 176.27%. ne mogu stalno u ovo buljiti, a bit će još prilika.

who dares, wins

Na koliko kuna otprilike puca LWL1 na ZSE?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Na koliko kuna otprilike puca LWL1 na ZSE?

svi pucaju na oko 20-ak kn(ovisi o tečaju dolara. vidim da bu erste i danas dramil s naftom


Na koliko kuna otprilike puca LWL1 na ZSE?

i ja ga lacam kao mogućnost, samo budi oprezan, ovaj MM je je slon, vidi ga na 2 kn spreada kao i jučer (pa to je skoro 10%)???

ps. ajd netko stavi link za naftu koji šljaka, imam ih barem 5 i svi imaju neki error trenutno [emo_ooooo]..bitno mi da vidim 10 sec i minutni graf..tnx !

New Report

Close