Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DAX se odbio sa 7500 na 7590 i ne mrda bitnije ni gore ni dolje.
Ima li danas neka objava/događaj koja bi ga mogla pogurati gore/dolje?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Piše za Euro Bund Future da je izmišljeni, fiktivni Terminski ugovori na dug Njemačke obveznice

Tko tu koga ?

@Inverter & Geenday

I čorava kokoš zrno pogodi

Osim toga, 500 bodova na 8000 je koliko…. meni je to sve sideways, naravno da sa polugama nije.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Evo prošli smo ili prolazimo posljedice Hollywood režije s Sjev. Korejom i imamo potop zlata i nafta, pa sada možda i Iran popusti i Amrima preda svoju naftu jer im je ekonomija sva u nafti.
Na HTV-u- dnevniku, sinoć, imamo 10 punih minuta prilog o bombama u Bostonu s 3 žrtve, a samo 4 sekunde priloga o Iranu i potresu s preko 50 žrtava.

A ovdje na našim certifikatima uvijek isto . Velike promjene u našu korist se dešavaju preko noći, Erste i dalje nema prospekte na HR jeziku i objašnjenje zašto nas doslovno krade preko dražbi uravnoteženja kao ni službene cjenike na koje se možemo sa sigurnošću ravnati za vrijednost pojedinog bodovnog praga, već ovdje svi nagađamo koliko je što u kojem trenutku.

Cijela filozofija certifikata je pravovremeni ulaz i pravovremeni izlaz, ali kako nemamo točan bodovni prag i imamo dražbe uravnoteženja to ni u teoriji nije moguće, a što je dogovorna krađa .


@Inverter & Geenday

I čorava kokoš zrno pogodi

Osim toga, 500 bodova na 8000 je koliko…. meni je to sve sideways, naravno da sa polugama nije.

nafta i bakar je sideway ? [emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Vaš link …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

dax ,vozimo se vozimo..i ljepo pucaju razine jedna po jadna

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

smrzo se MM na nafti ? [emo_smijeh]

evo ga, oživio je čim nafta krenula up…

jel to izdržao 3y graf?? verdi

ovo je bolesno što radi MM na LWL1, frajer mankuo decimale i postavlje se samo na cijeli broj [emo_palacd]…smradovi !!!


ovo je bolesno što radi MM na LWL1, frajer mankuo decimale i postavlje se samo na cijeli broj [emo_palacd]…smradovi !!!

baš gledam i ne mogu doći k sebi??!?
e pa neka sam sa sobom trguje, ja mu neću biti glineni golub!!!! [emo_mrgud]

DAX bi sutra morao biti u plusu! ovo je već 4. dan za redom da pada, a ne pamtim kad je zadnji puta pao 5. dana za redom

grgas12,

ako spx izdrži 1555 i dax bi mogao up inače [emo_beztona]

ps. MM na lwl1 čak drži i 2 kune spreada dok ne vidi kud će nafta ????

New Report

Close