Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Gilach
tekući

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Riješio dax long i naftu long dobri daytradovi

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

netko je lijepi 50% zaradio na zlatu short ?

Ode i nafta i zlato

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

dobro pa sam se riješio nafte,a što se tiče daxa mislim da sam uranio da ovo sutra ide još gore s&p se lijepo odbijo od 1577 bitna potpora tako da do kraja dana smo u plusu vjeroatno

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


dobro pa sam se riješio nafte,a što se tiče daxa mislim da sam uranio da ovo sutra ide još gore s&p se lijepo odbijo od 1577 bitna potpora tako da do kraja dana smo u plusu vjeroatno

Dug je dan, a i noć…sutra se lako može dogoditi da se nafta odbije preko 90 dolara, a da DAX nakon 11 (ZEW) ode ispod 7600 bodova [emo_namigusa]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Priča se da je pad zlata znak pravog oporavka svega sto nije zlato(zlato je master u krizama). Zanima me kako će burze reagirati nakon ovog shoka.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Priča se da je pad zlata znak pravog oporavka svega sto nije zlato(zlato je master u krizama). Zanima me kako će burze reagirati nakon ovog shoka.

Ma da ali ne bih to bas tako simplificirao.

Floskula je da kad zlato raste kad sve drugo pada i obratno.

To se zapravo najbolje vidjelo danas.

Jedan jedini je tu zakon i biblija. Za sve.

Glavni su i sve odredjuju njegovo visocanstvo potraznja i njegova ekselencija ponuda.

I treba moci percipirati taj sentiment na globalnom nivou.

Sve ostalo je igra na slijepo…….


dobro pa sam se riješio nafte,a što se tiče daxa mislim da sam uranio da ovo sutra ide još gore s&p se lijepo odbijo od 1577 bitna potpora tako da do kraja dana smo u plusu vjeroatno

super si odradio današnji dan [emo_palacg]

spx ak ne izdrži 1560 ide ispod 1550, dax će ga pratit, vjerojatno, a wti bi do ujutro mogla spalit long certifikat [emo_namigusa]

Da ali me dax jako iznenadio nisam siguran dali su to ameri počeli korekciju ili je to običan ako ovako otvori sutra bi se dalo opet malo na longu zaradit ako zew bude ok a mislim da hoće

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


ne znam za ostale, al meni budu jako falili popucali certifikati, pogotovo onaj naftni.

sad sam lagano i suzu pustil…


Priča se da je pad zlata znak pravog oporavka svega sto nije zlato(zlato je master u krizama). Zanima me kako će burze reagirati nakon ovog shoka.

A priča se i ovo:

shefsale, 15.04.2013. u 23:25
My infos are that banks across the world are liquidating open positions to cover HUGE gold losses (and they will likely continue to do it in next days)…

http://bbs.cobrasmarketview.com/viewtopic.php?f=2&t=888&start=180#p126857

Sve u svemu, kokoš ili jaje 😀

U svakom slučaju, ovo sa zlatom zadnjih par dana je prilično očito da tu “netko nekog” tjera u kut, što je pokrenulo i sve ostalo, samo treba dobro iskoristiti situaciju…

New Report

Close