Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo otišlo i zlato još jedan certifikat manje barem po indikaciji morat cemo cekat pon pa vidjet što je na pravom trzistu nadam se da nitko od vas nije bio long jer ovaj pad je bio očit da ce se dogodit i ide ovo i još više dole

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Kakav završetak amerikanca u foto finišu…
Sta ponedjeljak nosi?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

vidi strucnjaka…sto volim ovakve “analiticare” [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh] vjerojatno je jucer panicno prodavao…http://www.youtube.com/watch?v=cEA5aTGEwjA

http://finviz.com/futures_charts.ashx?t=GC&p=m5 ode jos jedan cert.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


evo otišlo i zlato još jedan certifikat manje barem po indikaciji morat cemo cekat pon pa vidjet što je na pravom trzistu nadam se da nitko od vas nije bio long jer ovaj pad je bio očit da ce se dogodit i ide ovo i još više dole

je, je, očito je bilo da bu roknulo 80 usd u jednom danu. tak rokne bar jednom tjedno. jebiga, barem sam bil aktivni sudionik sa svojih 110 komada.


Kakav završetak amerikanca u foto finišu…

kakav? čitav dan drže up line

Mecka, 13.04.2013. u 10:09

Sta ponedjeljak nosi?

napad na 1595, ak probiju odu fijuuu a di će onda dax (ispod 7600) [emo_smijesak]?

Polako….sve u svoje vrijeme

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

yes yes, zato ajmo hrabro vozit long dok god se može, jer kad krene down bit će jednosmjeran trejd…

Ne znam jeli puklo zlato. Neki sajtovi pokazuju 1482-3 a neki 1476.

Pitanje je po kojem radnom vremenu se ravna erste a i po kojem provajderu.

Ali to cu im pitanje poslati odmah u pon da znamo za drugi put.

erste se ravna po robnoj burzi u sad-u koja je bila zatvoreno u vrijeme pada ispod 1480 tako da tehnicki nije puko ali ce puknut u pon,ovo ostalo su sve indikacije i cfd-ovi

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Gold spot je bio najniže na 1482,70, a zatvorio tjedan sa 1488,00.

Možda bude sreće za one unutra, pa napravi neki reversal da se u 10h može izaći.

Ja sam se, na sreću ili na žalost, maknuo sa ZSE, pa mogu trejdat kad hoću (što očito nije predobro za mene 😀 ).

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

ne kuzim kaj vam nije jasno
po meni zlato ide jos dole…
prva stanica odokativno 60 bodova nize od sada

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


ne kuzim kaj vam nije jasno
po meni zlato ide jos dole…
prva stanica odokativno 60 bodova nize od sada

caccone nije bila tema da li ce certifikat puknuti ili nece.
i ja ocekujem da hoce.

nego bih htio imati sajt da vidim precizan graf i transakcije i radno vrijeme u kojem se tamo trguje, a koji isto to prati i erste i po tome se ravna.

New Report

Close