Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Evo novih grafova, ali ako opet ostanem bez vaših komentara prestajem s izlaganjem grafova !

komentar mida. zapravo vise tipa pitanje.

gledam ove tvoje kanale i linije potpore. i pitam se:

dok cijena balansira unutar kanala, nekada prilazi blaze a nekada ostrije i okomitije liniji potpore.
jesi li mozda obratio paznju ili nasao neku korelaciju da li je veca vjerojatnost da ce je probiti sto okomitije prilazi crti?

[/quote]

naime ne svidja mi se koliko okomito se spusta i na DAX-u i na nafti u ovim tvojim grafovima.
a zlato ne toliko, ali je zato trenutno preblizu pucanja.

ja uzeo long dax i short bund mislim da ce ovo najkasnije u pon ici gore do 7800 kad ljudi shvate da svijet nece propast i kad japanci još malo napumpaju

p.s ostavio sam short to je dugorocni trejd

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

kibic nemam pojma
toliko truda i provjere sam napravio na grafu dax-u i bundu, a oni danas pukli samo tako, a to me dovelo u veliku nesigurnost izrade grafa

mala utjeha bi trebala biti što majstori s raznih web stranica ima slične grafove kao ja, ali i njima su popucali . Za razliku od njih ja imam štetu od toga .

zlato skoro 4% u minusu šta mislite di ide silni novac iz zlata naravno u us equity ali tek u pon mislim da su ameri malo nervozni uvezi koreanaca i još su malo pregrijani

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

ak spx ne izdrži ovih 1580 ide na 1560 a dax bolje da ne spominjem [emo_beztona]

slažem se mecka ali mislim da korekcija ide tek kasnije za nekih 15 dana još je rano treba to još malo napumpati barem do 1600

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

mecka
kaj nije dax trebao na 7950?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


mecka
kaj nije dax trebao na 7950?

je.
već sam bio zglanco cipele za dodjelu oscara [emo_smijeh]



koja je granica tgld ?

taj bi lako mogao biti slijedeci koji ce bleknuti.

[/quote]

nadam se da nitko od nas tu nije u zlatu long.

ne bih volio zaspati danas i sutra da sam u toj poziciji…


kibic nemam pojma
toliko truda i provjere sam napravio na grafu dax-u i bundu, a oni danas pukli samo tako, a to me dovelo u veliku nesigurnost izrade grafa

mala utjeha bi trebala biti što majstori s raznih web stranica ima slične grafove kao ja, ali i njima su popucali . Za razliku od njih ja imam štetu od toga .

uglavnom su ti dobri grafovi mida.
cudilo bi me da ti na osnovu njih ne uspijes napraviti tu jako dobre rezultate.
mozda samo ponekad malo moras unijeti “sestog cula”.

Izgleda da se bliži kraj TLGD.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

1480 bariera…hmm falilo je nepuna 3 dolara

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close