Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

meni izgleda da je to to od shorta dax
zlato vidim na 1525 najniže
naftu na 91,6 veliku potporu

Evo novih grafova, ali ako opet ostanem bez vaših komentara prestajem s izlaganjem grafova !

strpimo se malo ovo će odrediti daljni smjer
14.30h Core Retail Sales (MoM)

who dares, wins

@mida za naftu su važne razine 91.90 i 91.30. meni je veći akcent na objave danas.

who dares, wins

zbilja mi nisu jasni ovi koji žele kupit zlato. pa žrtvujte par kuna da odblokirate certifikat.

rezultati losi svi
samo interesantno je gledat na bloomberg
tamo je napraveljen consensus range …uglavnom rezultati su losi ali unutar to range..
cya
ps…neznam di ce

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

koja je granica tgld ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

što mislite, kakve su šanse za naftu na 90 dolara?

Aha, danas je dan kad svijet opet propada;)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


koja je granica tgld ?

1480.

nafta long usao.


koja je granica tgld ?

taj bi lako mogao biti slijedeci koji ce bleknuti.


Evo novih grafova, ali ako opet ostanem bez vaših komentara prestajem s izlaganjem grafova !

komentar mida. zapravo vise tipa pitanje.

gledam ove tvoje kanale i linije potpore. i pitam se:

dok cijena balansira unutar kanala, nekada prilazi blaze a nekada ostrije i okomitije liniji potpore.
jesi li mozda obratio paznju ili nasao neku korelaciju da li je veca vjerojatnost da ce je probiti sto okomitije prilazi crti?

New Report

Close