Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

već kad je uplivao nazad u rastući kanal (godišnji graf) čemu ga slati opet na dno [emo_namigusa], neka ga još malo uzvodno.

Operacija “batoglavac” je uspjela, evo DAX-a ispod 7800 [emo_smijeh]
Sad kreće “batoglavac 2” s ciljem 7750 bodova [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

frende trebate brže veslat unazad jer dax trenutno plovi uzvodno [emo_smijeh]
umjesto bata koristite propeler [emo_plazi]

sta je sa valutama? zbog slabog interesa izbacili?

tj jos ih vidim ali nisu otvoreni za trgovanje.

ovaj dax je u totalno cudnjoj poziciji moze i gore i dolje mislim da sam danas samo gledaoc šta ste vi ostali u shortu ili longu

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

@pancho
Ja sam jučer na kraju dana ipak uzeo short, mislim da je DAX jučer odradio svoje što se tiče ovog odbijanca, USA je na rekordnim razinama i normalno bi bilo da napokon dođe do hlađenja, a i petak je pa dio ulagača neće željeti ostati u dionicama obzirom na mogućnost eskalacije sa S.Korejom preko vikenda. S druge strane ne vidim trenutno ništa što bi sad dalo jači zamah DAX-u i dionicama da nastave rast.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



@pancho

Ja sam jučer na kraju dana ipak uzeo short, mislim da je DAX jučer odradio svoje što se tiče ovog odbijanca, USA je na rekordnim razinama i normalno bi bilo da napokon dođe do hlađenja, a i petak je pa dio ulagača neće željeti ostati u dionicama obzirom na mogućnost eskalacije sa S.Korejom preko vikenda. S druge strane ne vidim trenutno ništa što bi sad dalo jači zamah DAX-u i dionicama da nastave rast.

E sad više nemam ni short, pobralo me na asku [emo_smijesak]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

izasao na kratko

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



@pancho

Ja sam jučer na kraju dana ipak uzeo short, mislim da je DAX jučer odradio svoje što se tiče ovog odbijanca, USA je na rekordnim razinama i normalno bi bilo da napokon dođe do hlađenja, a i petak je pa dio ulagača neće željeti ostati u dionicama obzirom na mogućnost eskalacije sa S.Korejom preko vikenda. S druge strane ne vidim trenutno ništa što bi sad dalo jači zamah DAX-u i dionicama da nastave rast.

slazem se sa svime ja isto tako razmisljam ali me jedino brinu japanci jer ekstremno ulaze u sad i europu radi umjetnog slabljenja jena cijeli rally kod amera je na osnovi novog casha iz japana koji oni ulazu u americki big cap sa dividendama

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


Operacija "batoglavac" je uspjela, evo DAX-a ispod 7800 [emo_smijeh]
Sad kreće "batoglavac 2" s ciljem 7750 bodova [emo_smijeh]

“Batoglavac 2” uspješno odrađen, sad lagani odbijanac na 7800-7810 pa kreće “batoglavac3” prema 7720 [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

kolko sam pročital, većina pljuje po gs i njegovom targetu zlata na 1450, al zasad ide u tom pravcu



Operacija "batoglavac" je uspjela, evo DAX-a ispod 7800 [emo_smijeh]
Sad kreće "batoglavac 2" s ciljem 7750 bodova [emo_smijeh]

"Batoglavac 2" uspješno odrađen, sad lagani odbijanac na 7800-7810 pa kreće "batoglavac3" prema 7720 [emo_smijeh]
[/quote]
treba pricekat izvjestaj kod amerikanaca
to bi mogao biti triger

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close