Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zlato opet na liniji, treba kao i uvijek izbjegavati kompliciranje i probati jednostavno—Gann Rule of 4

Bakar preuredno odradjuje svoje….

Lijepo Vas pozdravlja balkanski_debil leonidas_primitivac po priznanju….


nafta se već crta na 100$. živi bili pa vidjeli.

ne znam baš, u povećem je minusu trenutno

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Malloy, jesi stoplosso ili si i dalje u shortu?

free flow information

Zlato 1580..E sad..long da/ne dobro je pitanje 🙂

...



nafta se već crta na 100$. živi bili pa vidjeli.

ne znam baš, u povećem je minusu trenutno
[/quote]
koja nagla promjena trenda fijuu. ničim izazvano aktiviranje svih mogućih naloga.

who dares, wins

ova nafta je danas sve suporte polomila,a da nigdje nema jedne hebene vijesti ko koga i zašto tu…

who dares, wins

http://www.marketwatch.com/story/oil-sees-choppy-trade-ahead-of-inventory-data-2013-02-20

ovo?

who dares, wins


ova nafta je danas sve suporte polomila,a da nigdje nema jedne hebene vijesti ko koga i zašto tu…

Bit će da je MM prodao masu longova na naftu pa je odlučio protresti drvo

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ne pričaj mi ništa. jedva sam se za zadnju granu ufatio. gasi naloge na vrat na nos pa dokup, dokup, dokup i nikad kraja padu… margin mi je ko praćka napet. sad se kao nešto odbija. a naveče se čeka api.

who dares, wins

svi su se rješavali zlata na 1610 neki dan, a niko nije uzimal short. čudno… spominje se ključna podrška na 1523-1530.
http://video.cnbc.com/gallery/?play=1&video=3000148787


ova nafta je danas sve suporte polomila,a da nigdje nema jedne hebene vijesti ko koga i zašto tu…

Saudijska Arabija i zalihe, nešto petljaju oko toga. Ne nađem link.

Nanex, which supplies real-time data services, reported that the April crude-oil futures contract was hit with over 2,500 contracts within two seconds Wednesday morning, sending oil prices sharply lower. The weekly oil-inventory numbers from the American Petroleum Institute are due out later this afternoon with the more closely watched U.S. Energy Information Administration report coming out tomorrow. Both reports were delayed due to Monday’s holiday and are expected to show a build in crude inventories

who dares, wins

New Report

Close