Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pukla brana na 1640 koja je držala svo ovo vrijeme, a ja u TLGD s finim iznosom. hebiga… sad kreće bol [emo_vrtimise]
zar nismo pisali o 1580 razini ..? cini se da ide retest razine 1627 cca ,ako to probije [emo_palacd][emo_palacd]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

e da ..graf brzinski …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

jbg kupio sam nakon WGC reporta i analize zadnjeg tjedna gdje su drastično pojačane long pozicije centralnih banki i institucionalaca, a pojačao short retail investitora kao “dumb” novca. izgleda da sam ja dumb, sad će mi uništiti sve što sam digao na DAX u ovom kaosu

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ja sam u početku mislio da je lunarna nova dan,dva kad ono cijeli tjedan…. bez kineza zlato je šort ko kuća. a ne da se maltretiram sa naftom. juče na nafti i danas na gasu su pri objavi izvješća bile takve muljaže da im stvarno skidam kapu.[emo_palacg]

who dares, wins


jbg kupio sam nakon WGC reporta i analize zadnjeg tjedna gdje su drastično pojačane long pozicije centralnih banki i institucionalaca, a pojačao short retail investitora kao "dumb" novca. izgleda da sam ja dumb, sad će mi uništiti sve što sam digao na DAX u ovom kaosu
wgc report ..ma sto li je to [emo_vrtimise] samo graf je jedini report za mene…CJENA-VOLUMEN-VRIJEME ,to je ono sto mi vidimo ,ostalo je trla baba lan

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Therion, izgleda da se ovaj put koplje lomi na 7620..ak dobro brojim, a brojim, to je sve niže i niže 🙂

Malo je siri raspon za bitku, 7600-7640, ali u prosjeku smo tu negdje na 7620. Lavovska borba. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

jel još živ onaj certifikat na zlatu long?

who dares, wins

Kako ne bi bio.1480 je granicna.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


Kako ne bi bio.1480 je granicna.

ufff pa dobro su oni to razvukli. meni 20$ gore, dole ili pukovnik ili pokojnik.

who dares, wins

nafta skoro 2% u padu, ima neki poseban razlog? podaci koji su izašli mi ne izgledaju toliko loši [emo_ljut]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Kupuje se budućnost kolega.
Čini mi se da bi UCO lako mogao ispod 25$ što će reći da će nafta fino down.[emo_palacg]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close