Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bakar je dosao do gornje linije na dnevnom tf,
aussiji su vise manje uredni audjpy kao testira liniju koju je probio, ako se ne vrati preko 95 i retest uspije moglo bi doc do akceleracije prema dolje

nafta je uredna kao i uvijek

Glede indexa nista se specijalno ne dogadja, samo su spartanci izasli u izvidnicu….
nemam zeita za grafove pozdrav

bakar je dosao do gornje linije na dnevnom tf,
aussiji su vise manje uredni audjpy kao testira liniju koju je probio, ako se ne vrati preko 95 i retest uspije moglo bi doc do akceleracije prema dolje

nafta je uredna kao i uvijek

Glede indexa nista se specijalno ne dogadja, samo su spartanci izasli u izvidnicu….
nemam zeita za grafove pozdrav

bakar je izvirio van

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Tehničare, kakva su vam viđenja DAXa?

...

Samo informacija da u 14,00 po našem vremenu izlazi podatak za Njemačku vezano za Consumer Price Index i taj ekonomski indikator je high sensitive


Samo informacija da u 14,00 po našem vremenu izlazi podatak za Njemačku vezano za Consumer Price Index i taj ekonomski indikator je high sensitive

kolega gdje na netu pratite kada dolaze podaci poput ovoga?
hvala

Zatvorio Long Bund kupljen jučer, kilavo to raste, izgleda da je bull prejak

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

di će taj zločesti dax [emo_zloban]

free flow information



Samo informacija da u 14,00 po našem vremenu izlazi podatak za Njemačku vezano za Consumer Price Index i taj ekonomski indikator je high sensitive

kolega gdje na netu pratite kada dolaze podaci poput ovoga?
hvala
[/quote]
http://www.fxstreet.com/fundamental/economic-calendar/



Samo informacija da u 14,00 po našem vremenu izlazi podatak za Njemačku vezano za Consumer Price Index i taj ekonomski indikator je high sensitive

kolega gdje na netu pratite kada dolaze podaci poput ovoga?
hvala
[/quote]http://www.forexfactory.com/calendar.php
jedna od stranica

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




nevjerojatno da nafta i dalje na pada nakon pada BDP-a i rasta zaliha?!?

istina živa. ja sam čak i nešto sitno platio ponavljanje gradiva. nikad protiv trenda bez obzira na zalihe.
[/quote]

Dobro dečki, pogledajte si kaj sam Vam prije napisao.

Da će prije nego izaberu predsjednika USA napucati DAX, jel jesam.

Dok vas ERSTE ne raticifira.[emo_zloban]

a za naftu sam Vam napisao da će padati, ali to ne znači da Vas ne bu skinuli do gaća, uz pretpostavku da nosite gaće. Vidim da je u zadnje vrijeme i to postalo upitno. A hodati GoL OL, nije uopće ugodno.[emo_namigusa]

Naročito ako se više ne radi o LOLitama.[emo_zloban]

lol poz[emo_cool]
[/quote]
kolega ova materija je vam u naj manju ruku špansko selo. možda prolaziš u kvartovskom bircu i nigdje drugdje.od vašeg sledećeg posta zavisi da li će biti direkt ignore ili će se to još razvući koji dan.

who dares, wins

iako nafta jako vuče na pad, RSI i STOCHRSI govore overbought, ekonomski podaci su malo ohladili bikove, zalihe opet rastu na rekordne visine, mislim da treba biti jako oprezan s ulaskom u ovaj TSWL sljedećih tjedan-dva. Izrael je počeo ordinirati po Siriji zadnjih dana, Iran bijesni, ovo bi moglo otići u jako lošem smjeru. A onda ide super svijeća prema gore 10$ u jednom cugu, samo kad se sjetim Libije.

CNN.com

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ima li koji kalendar gdje objavljuju kineske ekonomske pokazatelji u real time kao što je na forexfactory za ostatak svijeta ili to oni puštaju u medije kako im se svidi?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close