Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ozakonjen lopovluk.
Tako je to u lijepoj našoj. Sve je čisto. 😀

P.S. Podrška od mene, također.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Podrška Midi, ako sustav ZSE provodi trgovanje jednom dionicom ili certifikatom, onda je to dozvoljeno! Ako smatraju da nije, onda neka uvedu automatsku nemogućnost provođenja takve trgovine, a ne da proganjaju ulagače koji to rade da se zaštite iz razloga koje je Mida naveo!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

rekvijem

smiješ kupiti ili prodati samo jedan, ali zato mi kopaju po povijesti da mi nešto instaliraju , nešto drugo naravno .
Od kada je certifikata na burzi samo sam ja trgovao s jednim certifikatom i tako im ubijao dražbe na vrijeme . Toliko znam !
Drugih dvojbi na burzi nemam, samo pušim kao i većina , te sumnjam da im to smeta ?
Ideja je upravo suprotna koliko sam uspio kroz godine vidjeti ; stari dioničari trebaju se maknuti jer previše pitaju, trebaju novi naivci s umjerenim novcima .
***obrisano***




izgleda da je glava opet gore + LWL1[emo_smijesak]

da nisi uranio? čini mi se danas trebaju doći podaci o zalihama nafte?
[/quote]

e dečko dečko..bit će bolje [emo_namigusa]
[/quote]

super ako si prodao danas na vrhu cijene…jesi li? [emo_namigusa]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Pa na ovom forumu svi kupuju na dnu i prodaju na vrhu. To se zna. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

@mida

ok jasno mi je da treba proci barem jedna transkcija koja ne vodi do promjene vece od 20% u odnosu na zadnju transakciju.

ali to treba biti prije nego sto nastupi drazba uravnotezenja jer kad ona nastupi onda je vec kasno. mozes ti stavljati nalog kakav hoces ali nece se u istom momentu pretvoriti u transakciju.

ili nisam u pravu?





izgleda da je glava opet gore + LWL1[emo_smijesak]

da nisi uranio? čini mi se danas trebaju doći podaci o zalihama nafte?
[/quote]

e dečko dečko..bit će bolje [emo_namigusa]
[/quote]

super ako si prodao danas na vrhu cijene…jesi li? [emo_namigusa]
[/quote]

nije bilo potrebno,prodao dan ranije sa +7% i prebacio lovu u short dax [emo_smijesak] dok ti zujiš na shortu oil-a [emo_namigusa]


nevjerojatno da nafta i dalje na pada nakon pada BDP-a i rasta zaliha?!?

istina živa. ja sam čak i nešto sitno platio ponavljanje gradiva. nikad protiv trenda bez obzira na zalihe.

who dares, wins



nevjerojatno da nafta i dalje na pada nakon pada BDP-a i rasta zaliha?!?

istina živa. ja sam čak i nešto sitno platio ponavljanje gradiva. nikad protiv trenda bez obzira na zalihe.
[/quote]

Dobro dečki, pogledajte si kaj sam Vam prije napisao.

Da će prije nego izaberu predsjednika USA napucati DAX, jel jesam.

Dok vas ERSTE ne raticifira.[emo_zloban]

a za naftu sam Vam napisao da će padati, ali to ne znači da Vas ne bu skinuli do gaća, uz pretpostavku da nosite gaće. Vidim da je u zadnje vrijeme i to postalo upitno. A hodati GoL OL, nije uopće ugodno.[emo_namigusa]

Naročito ako se više ne radi o LOLitama.[emo_zloban]

lol poz[emo_cool]

[emo_ljut][emo_ljut][emo_ljut][emo_ljut] [b]MRAČNIJI NEGO ŠTO MOŽETE SANJATI[/b] [b]Nema više svjetla, u srcu je ostala samo tama[/b] [emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan]


a za naftu sam Vam napisao da će padati,

jednom sigurno hoće, ali za sad je u mjesec dana narasla oko +15% tako da su ti te prognoze [emo_vrtimise]



a za naftu sam Vam napisao da će padati,

jednom sigurno hoće, ali za sad je u mjesec dana narasla oko +15% tako da su ti te prognoze [emo_vrtimise]
[/quote]

Napisao sam točno vremenski pomak kad nafta raste kada pada. Da ne velim u dan, onda u tjedan.

Vi nikako ne shvaćate da osim trenda na tržištu koji je pad, trebate uzeti i ostale parametre od vremenskih prilika, lokalnih izbora i pobjednka, slabog dolara i pritiska na neke zemlje zaljeva, pa sve do toga jel sam se sexal noćas ili ne.

S time da ovo zadnje izaziva tektonske potrese duž cijele zemljine kore.[emo_smijeh]

Koja je uzgred narančastog oblika i naborana na prirodnim mjestima.[emo_ooooo]

Ak ti nekaj još nije jasno, pitaj TWIXA, on je ipak najbolji za procjenu nafte.

i Molim Vas bez poLOLičnih komentara[emo_smijesak]

[emo_ljut][emo_ljut][emo_ljut][emo_ljut] [b]MRAČNIJI NEGO ŠTO MOŽETE SANJATI[/b] [b]Nema više svjetla, u srcu je ostala samo tama[/b] [emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan]




a za naftu sam Vam napisao da će padati,

jednom sigurno hoće, ali za sad je u mjesec dana narasla oko +15% tako da su ti te prognoze [emo_vrtimise]
[/quote]

Napisao sam točno vremenski pomak kad nafta raste kada pada. Da ne velim u dan, onda u tjedan.

Vi nikako ne shvaćate da osim trenda na tržištu koji je pad, trebate uzeti i ostale parametre od vremenskih prilika, lokalnih izbora i pobjednka, slabog dolara i pritiska na neke zemlje zaljeva, pa sve do toga jel sam se sexal noćas ili ne.

S time da ovo zadnje izaziva tektonske potrese duž cijele zemljine kore.[emo_smijeh]

Koja je uzgred narančastog oblika i naborana na prirodnim mjestima.[emo_ooooo]

Ak ti nekaj još nije jasno, pitaj TWIXA, on je ipak najbolji za procjenu nafte.

i Molim Vas bez poLOLičnih komentara[emo_smijesak]
[/quote]

i koliko si zaradio na svojem predvidjanju Vidoviti Milane? 😛

New Report

Close