Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja šorto zlato. ne ma azijata do ponedeljka a do tad sam ja vani.

who dares, wins

meni ovi certifikati ni su baš naj jasniji jer me i ne zanimaju al ajde nek mi netko pojasni je li ja to dobro vidim ili ne.
znači nitko ni je šortao zlato ali ima nešto siće long i svi su navalili šortati dax u momentu dok je on skroz podivljo? i sad su ti u minusu već 15%?

who dares, wins


meni ovi certifikati ni su baš naj jasniji jer me i ne zanimaju al ajde nek mi netko pojasni je li ja to dobro vidim ili ne.
znači nitko ni je šortao zlato ali ima nešto siće long i svi su navalili šortati dax u momentu dok je on skroz podivljo? i sad su ti u minusu već 15%?

ne znam gdje trguješ zlatom, ali na zse certifikat je preskup i premala poluga, zato je zlato na zse prava zamka

dax ? dax ide točno po planu, sada kreče short, a naredni cilj je 8015 bodova ( sve po meni ).
problem je što će možda odraditi short izvan našeg vremena trgovanja ?

mislim ni je mi jasno sa 15% minusa ne ulazim nigdje jer pitaj boga šta donosi pon. danas u frankfurtu ecb govori važne stvari. znate li vi to?

who dares, wins


… svi su navalili šortati dax u momentu dok je on skroz podivljo? i sad su ti u minusu već 15%?

ma ne, tih -15,% je u odnosu na jučerašnju cijenu shorta na ZSE, danas se TSDX na ZSE kretao od 49,80-51,80

evo verdi, pogledaj moju projekciju
dax je odradio rast i sada ide 50 bodova dolje, i taj scenarije se stalno ponavlja ( vidi graf )
na drugom grafu možeš vidjeti današnji otpor

oba grafu su samo moja projekcija !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gold GOLD USD $0.60 (*2) 100 0.01 1:100 -4.0920 -6.4103 23:01-22:14 None – Spot Market #NA Troy Oz
NA gdje je to bome ne znam ni ja ali tamo se i zlato i srebro trguje
imam još i nalog na bakru a on je :
Copper COPPER USD $0.0040 over market 10000 0.02 1:50 -1.3956 -0.8853 23:01-22:14 All (not all months are liquid) GLOBEX lbs

who dares, wins

šort gold zatvoreno sa DOBITKOM 8.58% moglo je osjetno bolje ali ne treba čovjek biti proklet.

who dares, wins

Britansko gospodarstvo u četvrtom je tromjesečju zabilježilo neočekivano snažan pad od 0,3 posto, pokazali su preliminarni podaci tamošnjeg statističkog ureda ONS, svjedočeći da se drugo najveće gospodarstvo Europske unije približilo trećoj recesiji.

http://business.hr/ekonomija/britanija-ide-prema-trecoj-recesiji

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Britansko gospodarstvo u četvrtom je tromjesečju zabilježilo neočekivano snažan pad od 0,3 posto, pokazali su preliminarni podaci tamošnjeg statističkog ureda ONS, svjedočeći da se drugo najveće gospodarstvo Europske unije približilo trećoj recesiji.

http://business.hr/ekonomija/britanija-ide-prema-trecoj-recesiji

briga švabe, oni rastu kao da je svjetska ekonomija na vrhuncu…ne pamtim kad je zadnji puta DAX bio ovako visoko….

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

“Majstori” najavljuju DAX na 10000, a kao sigurno do 8500. A na 7200 je bilo da ide dolje. 😀

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Jucer sam nasjekao par slika nafte (wti), nista posebno samo da pokazem nesto od onoga sto ja gledam na par tf-ova tj onaj trend o kojem sam drobio kad sam zadnji put spominjao naftu.
Kao sto onda nisam stigao nisam ni jucer,ali evo ih danas kad sam ih vec slozio.. usput nafta je napravila double id..

Evo i graf ovog certifikata dax-a, ovaj graf sam pokazivao u 11-om, a cini mi se i u 12 mjesecu, jednostavnost na djelu……….

I za kraj kao zanimljivost drobio sam vec o razmimoliazenju ova dva para (audjpy — audusd), a na grafu se vidi i zona vrhova kod audusd koju sam zadnji put spominjao i koja je ipak ispala stop zona i mjesto okreta ovog para…..

Lijepo Vas pozdravlja balkanski_debil leonidas_primitivac po priznanju….

New Report

Close