Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


se to nafta malo jače popiknula [emo_zloban]

izgleda da je glava opet gore + LWL1[emo_smijesak]


izgleda da je glava opet gore + LWL1[emo_smijesak]

da nisi uranio? čini mi se danas trebaju doći podaci o zalihama nafte?

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

neka dođu, nestrpljivo čekam

Ja sam prodao zlato long na 146,xx i sad ga opet čekam na long strani,jer je zlato na dugoročnom aspektu po meni čisti long. Za naftu sam već pričao da je mjerkam na shortu,ali mi je trenutna pozicija sumnjiva,mislim da je najbolje pričekati koji dan,jer bi mogla još jednom otići preko 97. DAX je totalno out,ukopali su se na mjestu,izgleda da neće biti ništa od 8100 bodova,možda bi orijentir za short mogao biti SPX kad dođe na razine 1530-1550.

Kako se u sparti igramo jucer i danas sa naftarom!!!!!
Jednostavno uglavnom…

crude opasno long. nikakva vijest ju ne može srušiti. juče na šort zakasnio danas jedva za gablec nešto.

who dares, wins

ode dax

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Zašto ovakav žestok rast DAX-a?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Bayer je narastao preko 4% , a ostali lagano prate


Zašto ovakav žestok rast DAX-a?
a cemu se ti cudis ? dovoljno ti je pogledat euro

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Zašto ovakav žestok rast DAX-a?

Bolje je pitanje, zašto ne?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

zbog izvješća IFO Business climate, IFO Current assesment i IFO expectations u 10h sve je izašlo iznad očekivanja i zato je dax podivljao

New Report

Close