Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prosula se ko da će ju džaba početi djeliti.

who dares, wins

hoće li S&P prijeći 1500 bodova? DAX djeluje pomalo nezainteresirano, kao da Švabe sami ne znaju što bi i kud bi?




uzeo sitno short nafte

zaradio 3000 Kuna [emo_palacg]
[/quote]

Taj nalog danas od 1500kom kupnja 82,00 i prodaja istog 84,10 na TSWL je moj. očekivao sam natrag proboj na 97 ako produlje noćas Ameri ovaj njihov rok pa sam samo radio intraday. izgleda da su i dečki iz IMF odigrali short na naftu pa su objavili 3,5% projekciju rasta u 2013 u odnosu na ranije 3,6% pa izgleda za sada da sam prerano prodao obzirom da su već srušili na 96,00. No, noć je duga, dolazi AAPL i republikanci s glasovanjem i sutra me ne bi čudilo da bude ili preko 97 ili ispod 95 [emo_zacudjen]
[/quote]

malo poslije mene si kupio ( povoljnije ) i malo poslije mane si prodao ( skuplje ), bravo ! Oba puta sam za 0,5 Kune bio prebrz

Inače pripazi na tjedni graf koji još nije zadovoljen, a niži grafovi od ,i, satnog također sugeriraju rast ….

95 su danas već dodirnuli

se to nafta malo jače popiknula [emo_zloban]

Bund nam je probio 144,00, sad bi mogao nagli rast do 145 po meni, očito se smanjuje apetit za dionice nakon anemičnog DAXa zadnjih par tjedana. bit će ovdje lijepa prilika za SBU, samo da se odredi pravi tajming.
a interesantno da onaj koji je ulio 260.000kn u SBU na 72 i dalje ne izlazi, unutra je od 19.12.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Bund nam je probio 144,00, sad bi mogao nagli rast do 145 po meni, očito se smanjuje apetit za dionice nakon anemičnog DAXa zadnjih par tjedana. bit će ovdje lijepa prilika za SBU, samo da se odredi pravi tajming.
a interesantno da onaj koji je ulio 260.000kn u SBU na 72 i dalje ne izlazi, unutra je od 19.12.

po mom grafu upravo je udario u plafon i kreče prema 143,500/600 ?

nakon toga se penje, ali do 145 meni izgleda kao tjedan trgovanja min.

ovaj lik je odličan tehničar, redovito gađa naftu u par centi s predikcijama, pratim ga već neko vrijeme
Vaš link …

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

osobno ne bih rekao Mida, mislim da gradi momentum za proboj dalje. ali ako su ove 50-ice tvoje i pogodiš fini posao si napravio

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


osobno ne bih rekao Mida, mislim da gradi momentum za proboj dalje. ali ako su ove 50-ice tvoje i pogodiš fini posao si napravio

to je trgovanje na dnevnoj razini

na duži rok, plafon vidim na točno 146, ali uz pomoćni graf vidim da je to teško i ostvariti, zato mi prije izgleda da je zadnja točka 145,300

inače bund, koliko to možda čudno zvuči, je generalno u down trendu po meni !

zašto bi bilo čudno, sredinom ’13 vidjet ćemo ga ispod 140 sigurno. no treba uzeti i u obzir da ovi iz Erstea kvartalno podešavaju granične vrijednosti sukladno ugovorima i redovito na našu štetu.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ovo je moja projekcija bunda i samo za sada ide po njoj !!!!!!


ovaj lik je odličan tehničar, redovito gađa naftu u par centi s predikcijama, pratim ga već neko vrijeme
Vaš link …

frajer je napravio sedam analiza Brenta u range-u od 3 dolara, šta mu je tako dosadno?

New Report

Close