Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čak ni s polugom TSWL gotovo da se ne miče…Ima li tko ideju kuda će nafta?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Čak ni s polugom TSWL gotovo da se ne miče…Ima li tko ideju kuda će nafta?

imam ideju. slijedecih sto god up up and up.
(sorry 50 ne vjerujem da ce je biti za 100)

uz tu i tamo poneku manju korekcijicu.

i, di je sad dax, na letvi koja će ga odbiti il kroz koju će propasti? [emo_zloban]

free flow information

na nafti short svaki malo imamo 2 x MM, ali zanimljivo kako na asku upravo stoji prvi MM sa 5000 komada za 82,50 i također na asku zadnji stoji MM sa 5000 komada na 82,50, a između njih desetak naloga po cijenama 83,50 ili 89 ili 99.

Bez obzira prvi i zadnji nalog MM-a i to oba na 82,50 su preskočila sve veće i manje naloge ???????

Čudo od napredne tehnike, čudo !

kako na asku tako i na bidu su imali dva naloga u istom trenutke
međutim iako su na asku oba naloga glasila na 82,50 na bidu su bila različita ( 81.60 i 81.50 )

toliko o poštenju i čistoj kompjuterskoj automatici

uzeo sitno short nafte


uzeo sitno short nafte

zaradio 3000 Kuna [emo_palacg]



uzeo sitno short nafte

zaradio 3000 Kuna [emo_palacg]
[/quote]

Taj nalog danas od 1500kom kupnja 82,00 i prodaja istog 84,10 na TSWL je moj. očekivao sam natrag proboj na 97 ako produlje noćas Ameri ovaj njihov rok pa sam samo radio intraday. izgleda da su i dečki iz IMF odigrali short na naftu pa su objavili 3,5% projekciju rasta u 2013 u odnosu na ranije 3,6% pa izgleda za sada da sam prerano prodao obzirom da su već srušili na 96,00. No, noć je duga, dolazi AAPL i republikanci s glasovanjem i sutra me ne bi čudilo da bude ili preko 97 ili ispod 95 [emo_zacudjen]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

nafta api u 22.h izbijanje s/l naloga pa onda pitaj boga kuda
aapl treba imati m..a pa ga sad uzeti premda se nadam dobrom izvješću. već su ga podigli…

who dares, wins

ako bude loš guidance opet, ide AAPL na 400 vrlo brzo. ja ga se klonim, Samsung ih gazi u mobilnoj telefoniji, a svi ostali ih napadaju u tabletima. ili kako su već rekli na Daily Tickeru, svi koji su htjeli iPhone na svijetu sad ga imaju. što dalje?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

dalje će osnovati neku TV pa puštati crtiće. samo nek krene dole zašortat ću ga samo tako. long mi poljoprivreda i bakar jedino miriše.

who dares, wins

ode nafta u abis [emo_smijesak]
i formira na dnevnom grafu masivni bear Engulfing, čak četiri dana zasjenjuje [emo_ooooo]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close