Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

između ostalih ja sam jučer na danas bio nafta long sa nekih 30% prometa longa i danas izašao s zaradom, ali debelo prerano jer mi je u 9.50 pukao ta program . ta je jasno pokazivala long i zato sam bio long , gdje je problem ? Dosta nas je bilo long, možda ti program šteka ili takvo što ?

na kraju danas kupio sam short nafta prije nego krene na 96 pa 101 dolar ( po meni )

zlato ne trgujem jer su jako male poluge pa traži veću oscilaciju cijene, ali suprotnog sam mišljenja od tebe jer vidim, da je zlato dugoročni trend okrenulo u short i cilj vidim ne na 1600 nego 1500 i manje
ponavljam ; zlatom ne trgujem !

op sada vidim da je nafta 96 već odradila…..

Evo mali osvrt na buduće kretanje DAX-a. Granica od 7800 bodova je postala snažan otpor i čini mi se kako je vrijeme za jedan blaži short. Granica je 7450-7500 bodova.

Ja sam uzeo long GBPUSD na 1,5945.
EURGBP je dobar sell na ovim razinama.


Ja sam uzeo long GBPUSD na 1,5945.
EURGBP je dobar sell na ovim razinama.
upravo ga snimam ,,cameron ga kolje dobrano .probat cu ulovit 1.59 ,,ako ne nikom nista

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ako Bund dostigne 143,45 odlično vrijeme za short ( po meni )

kad već otkrivamo pozicije ja sam copper i neki sugar#11. mogu vam reći da je ovaj šećer neka zahebana stvar. velik lot i sprajd bome. ugasit ću ja to još danas. bakar ostaje do daljnjeg za sad 33% dobar, a čini mi se da sam ga ušico u dnu.

who dares, wins



Ja sam uzeo long GBPUSD na 1,5945.
EURGBP je dobar sell na ovim razinama.
upravo ga snimam ,,cameron ga kolje dobrano .probat cu ulovit 1.59 ,,ako ne nikom nista
[/quote]
pametna odluka.

verdi imam i ja sugar long na 18,45.
spread ti ne znači ništa jer je volatilnost ogromna, 10% gore dole je normalno trgovanje.

Bakar borba na liniji, secer bi trebao odradit ako je odtestirao dno…

DOBITKOM 8.11%
zatvorio šećer ni tamo ni vamo. imao sam bolje ali petak je i ne izgleda mi to onako kako bi želio da izgleda. možda još ide do 17,××
bakar se kulturno ponaša pa zato ostaje u ekipi bez obzira na negativni swap.
bolje popit pivo u miru i ne misliti o šećeru do ponedeljka.

who dares, wins




Ja sam uzeo long GBPUSD na 1,5945.
EURGBP je dobar sell na ovim razinama.
upravo ga snimam ,,cameron ga kolje dobrano .probat cu ulovit 1.59 ,,ako ne nikom nista
[/quote]
pametna odluka.

verdi imam i ja sugar long na 18,45.
spread ti ne znači ništa jer je volatilnost ogromna, 10% gore dole je normalno trgovanje.
[/quote]upao gbp-usd prvi long 1.5898

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

sta bi znacilo long u kontekstu omjera valuta? da ce ona prva spomenuta rasti u odnosu na onu iza crtice?

i di to uzmes inverter? na ZSE nema toga.

ne bih se stel mesat ni da ima ali eto cisto kuriozitet.


sta bi znacilo long u kontekstu omjera valuta? da ce ona prva spomenuta rasti u odnosu na onu iza crtice?

i di to uzmes inverter? na ZSE nema toga.

ne bih se stel mesat ni da ima ali eto cisto kuriozitet.


da. long si kupio prvu ponuđenu valutu. sell je tzv. šort. još ti je ostao zatvori order/nalog. cijela ekonomija ti se na kraju svede na 3 riječi. ako ti to ni je jasno onda upiši ekonomski kod tipurića pa će to biti još manje jasno.

who dares, wins

New Report

Close