Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kakva je ovo smijurija sa kunom .dolarom eurom….[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh] .
vidim nema vise biturbo short dax…vrh je blizu ..[emo_plazi]

ne kuzim sta si htio reci Inverter.

jeli tebi sada dobro 🙂

biturbo short dax nema ima sto god 🙂

i koji vrh je blizu?

Valjda vrh DAX-a, jer nema SDX1. Ali nije mi baš jasno. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

došao sad kad ono [emo_ooooo] ode SLWL1 u povijest. srećom nismo se družili


došao sad kad ono [emo_ooooo] ode SLWL1 u povijest. srećom nismo se družili

nisam ni ja imao tu cast 🙂



došao sad kad ono [emo_ooooo] ode SLWL1 u povijest. srećom nismo se družili

nisam ni ja imao tu cast 🙂

[/quote]

čekamo onda priliku za ulaz u TSWL [emo_plazi]

Evo ovo su moje buduće projekcije, daxa, nafte i bunda, a zlato sam već stavio
moje projekcije su samo moje !!!!!!!!

A volio bi ovdašnje znalce da i oni stave unaprijed svoje projekcije pa da usporedimo za 7-10 dana ???? [emo_smijesak][emo_smijesak][emo_namigusa]

INAČE TEORIJE ZAVJERE sam i ja napustio iako činjenice govore da su 2 najjača certifikata ( DAX i WTI ) narasli taman toliko da puknu, a TA Erste banke svaka čast na Nostardamus tehnikama velike preciznosti [emo_namigusa]




zlato ulazi u down, ali slabe su poluge, ne isplati se
možda je najbolje kratkoročno sada ući u euro bund long

wti i dalje nas zabavlja s dražbama uravnoteženja, ali i wti nema otpora za rast pa je svejedno

sve je to samo moja projekcija !!!!!!

Na kojem to grafu zlato "ulazi u down" ?
[/quote]

evo izvoli, ali govorim kratkoročno !!!!!!!!!!!!!
[/quote]

evo zlato točno po grafu !!!!
[emo_smijesak]

gledam naftu odlična za short, ali dok se nama sutra opet uključi zse može odraditi short i ponovo narasti preko ovih granica , uf …..

Ako sam dobro izračunao, najcrniji scenarij za isplatu SWL1 je 15,80 kn, i to samo ako su čekali zadnji trenutak, tj. 16:18 (dakle točno 3 sata od pucanja). Najbolje moguće (dakle, ono što 99% neće biti) je 20,90 kn. Istina je negdje između.

EDIT: Ipak sreća, jer su već objavili – isplata čak i bolja: 21,16 kn (dakle točno po cijeni pucanja -4 lipe).

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

koji je razlog za današnji jak rast cijene nafte?? nisam primijetio nikakve posebne novosti. da nisu u iraku porušili naftovode ili nešto slično?!? [emo_zacudjen]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen





zlato ulazi u down, ali slabe su poluge, ne isplati se
možda je najbolje kratkoročno sada ući u euro bund long

wti i dalje nas zabavlja s dražbama uravnoteženja, ali i wti nema otpora za rast pa je svejedno

sve je to samo moja projekcija !!!!!!

Na kojem to grafu zlato "ulazi u down" ?
[/quote]

evo izvoli, ali govorim kratkoročno !!!!!!!!!!!!!
[/quote]

evo zlato točno po grafu !!!!
[emo_smijesak]
[/quote]

I? Jesi zaradio koju kunu?


Mida, meni se čini da je zlato probilo liniju trenda (gledajući od kraja studenog), prema gore, tako da više nije u ovom silaznom kanalu. Ali opet, tko sam ja da pričam o trendovima. Ja samo dobro znam računati poluge, vrijednost certifikata u trenutku pucanja i sl., a o trgovanju sa zaradom, ne baš. 🙂

Glede zlata, ne znam, ja bih radije gledao početak silaznog trenda od listopada.Linija tog trenda je sad negdje oko 1705. No, bitno je da je zlato u dugoročnom UP trendu (gledati grafove na tjednoj i mjesečnoj agregaciji. Bit će tu naravno još oscilacija i iznenadnih padova (kao ovaj danas – šteta što nisam bio pri kompu),ali generalno zlato ima perspektivu narasti prilično visoko. Pad na 1600 je vrlo malo vjerojatan,jer se zlato već dugi niz godina drži iznad tjednog MA 100,i upravo se početkom godine obranilo na toj razini. U svakom slučaju,ja još ne prodajem svoju long poziciju,iako me dobro češe prst kad dođe blizu 1700. 🙂

P.S. Jako je zanimljiv nečiji ulaz u naftu long jučer. Pitam se tko je,i na temelju čega, predvidio današnji skok? No, kako rekoh,nafta je vrlo blizu shorta,samo treba pažljivo odmjeriti. Za pretpostaviti je da će dan velikog napucavanja biti kraj UP trenda,samo ne znam je li to današnje napucavanje. 🙂

New Report

Close