Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svaka cast na hrabrosti tko sad kupuje SWL1.

ili je ovo sve iskrcano MM-u kao spas u zadnji cas?

zlato ulazi u down, ali slabe su poluge, ne isplati se
možda je najbolje kratkoročno sada ući u euro bund long

wti i dalje nas zabavlja s dražbama uravnoteženja, ali i wti nema otpora za rast pa je svejedno

sve je to samo moja projekcija !!!!!!


svaka cast na hrabrosti tko sad kupuje SWL1.

Imam 2 pitanja pa molim odgovore tko zna:
1. na koliko kuna (otprilike) puca SWL1?
2. Koliko kuna se (opet otprilike) može očekivati natrag ako SWL1 pukne?

hvala na odgovorima [emo_smijesak]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Imam 2 pitanja pa molim odgovore tko zna:
1. na koliko kuna (otprilike) puca SWL1?
2. Koliko kuna se (opet otprilike) može očekivati natrag ako SWL1 pukne?

hvala na odgovorima [emo_smijesak]

SWL1 zadnja cijena po kojoj se može prodati MM-u bi trebala biti 22,40 kn, a 22,30 kn je kad nafta dođe na 94,75 $.

Očekivati se može oko 20 kn (realno), ali i niže ukoliko nafta nakon pucanja u roku od 3 sata postigne puno veću cijenu, a Erste baš tada odluči taj trenutak iskoristiti za određivanje rezidualne vrijednosti.

Sretno hrabrima.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.



svaka cast na hrabrosti tko sad kupuje SWL1.

Imam 2 pitanja pa molim odgovore tko zna:
1. na koliko kuna (otprilike) puca SWL1?
2. Koliko kuna se (opet otprilike) može očekivati natrag ako SWL1 pukne?

hvala na odgovorima [emo_smijesak]
[/quote]

Jeli moguće da se baviš certifikatima, a ne znaš na koliko pucaju?


zlato ulazi u down, ali slabe su poluge, ne isplati se
možda je najbolje kratkoročno sada ući u euro bund long

wti i dalje nas zabavlja s dražbama uravnoteženja, ali i wti nema otpora za rast pa je svejedno

sve je to samo moja projekcija !!!!!!

Na kojem to grafu zlato “ulazi u down” ?

I ode SWL1.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

al ga erste ljepo mlati lovu na ovim pucanjima cert..[emo_vrtimise][emo_beztona]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



zlato ulazi u down, ali slabe su poluge, ne isplati se
možda je najbolje kratkoročno sada ući u euro bund long

wti i dalje nas zabavlja s dražbama uravnoteženja, ali i wti nema otpora za rast pa je svejedno

sve je to samo moja projekcija !!!!!!

Na kojem to grafu zlato "ulazi u down" ?
[/quote]

evo izvoli, ali govorim kratkoročno !!!!!!!!!!!!!

To im je posao. Za razliku od Mide, ja ne mislim da je tu riječ i uroti, nego jednostavno o dobroj procjeni Erste-a, pa računaju da će ovi biturbo, s jačim polugama, vrlo vjerojatno dotaknuti barijeru.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Mida, meni se čini da je zlato probilo liniju trenda (gledajući od kraja studenog), prema gore, tako da više nije u ovom silaznom kanalu. Ali opet, tko sam ja da pričam o trendovima. Ja samo dobro znam računati poluge, vrijednost certifikata u trenutku pucanja i sl., a o trgovanju sa zaradom, ne baš. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

kakva je ovo smijurija sa kunom .dolarom eurom….[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh] .
vidim nema vise biturbo short dax…vrh je blizu ..[emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close