Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mislim da dax ide up pa je svejedno
i opet sve kontra …dobar si…puno zujis a malo meda dajes ..nije ti bilo dosta sdx1 promasaj ?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial



mislim da dax ide up pa je svejedno
i opet sve kontra …dobar si…puno zujis a malo meda dajes ..nije ti bilo dosta sdx1 promasaj ?
[/quote]
neka svatko prije kupnje long certifikata razmisli zasto imamo 3 long i 1 short certifikat,mislim da vam to sve govori gdje trziste ide,LDX2 puca za nekih mijesec dana zapamtite sjetit cete se ovog posta.

p.s ovo nije nikakav nagovor na kupnju nego samo savjet

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Midu sam stavio na ignore, ali vidim aktivan je [emo_palacg][emo_palacg]

Koja je sada tema, planet X?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

domaći ,

gdje si me stavio na ignore ?
do sada sam vidio samo dva lika koji ljude stavljaju na ignore ( frckavi i inverter), ali to su i tako spec. priče
kao nekom puca kuac tko je koga na ignore stavio ?

tema je ista, dao sam odvjetnicima predmet dražbe uravnoteženja koja u suprotnosti s polugama na graničnim cijenama, a čime nas investitore onemogućava u trgovanju certifikatima, pa ako krene tužba javim ovdje na forumu

inače dok sam danas kupovao ldx2 mnogi su ga prodavali ?????


Midu sam stavio na ignore, ali vidim aktivan je [emo_palacg][emo_palacg]

Koja je sada tema, planet X?

zasto si midu stavio na ignore? meni ste obojica ok 🙂

malo razlicitih karaktera i temperamenata ali ok.

mogu li ja biti medijator u vasem mirenju 🙂

Čini mi se da sam jutros vidio kako je netko kupio solidnu količinu nafte long. Meni to izgleda kao navlakuša od erste trejdera,jer ja ovijeh dana mjerkam naftu isključivo na short relaciji. Samo je pitanje na kojoj razini uletjeti u short, oko 95, ili pričekati eventualni trzaj prema 97.

nadam se da će izdržati 94,75 jer se spremam uzeti nešto SWL1 ak ne pukne prije

Kakva su iskustva s isplatom puknutih certifikata, jeste li brzo dobili novac ili još čekate?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Što ima netko da nema Midu/lorisa na ignore? ja sam dugo cekao, ali stvarno nisam mogao izdrzati vise ..


@Mecka

Pridruzujem se tvojim zeljama 🙂

...

@gismund

Cekali smo jedno 10dana no isplaceni su novci….

...


@gismund

Cekali smo jedno 10dana no isplaceni su novci….

Ajde bar nešto, dobro je znati da to ipak šljaka i da se ne čeka mjesecima.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Što ima netko da nema Midu/lorisa na ignore? ja sam dugo cekao, ali stvarno nisam mogao izdrzati vise ..


@Mecka

Pridruzujem se tvojim zeljama 🙂

odavno je na ignore ..taj nema veze sa zdravom pamecu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close