Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gpb/chf od ranog jutra zatvoreno sa DOBITKOM 69.05% ovo je c/p pa ako mašina mulja muljam i ja. tako izgleda burek na forex-u. soja bila samo 10% jer sam prebrzo istrčo. čeka se BB u 22h kad već ide poso još bi se nešto moglo skalpirati na brzaka.

who dares, wins

soja bila ovako pregledo malo DOBITKOM 19.74%

who dares, wins

evo pogledajte što se sada na granici certifikata short nafte dešava,

silna dražba uravnoteženja, pa ajde vi trgujte ako možete kao što prospekt kaže ?

slazem se s midom kad su certifikati u pitanju.

po svojoj prirodi radi velike poluge, trgovanje certifikatima je puuuuno brze nego sa dionicama.

i dok cak i tamo drazba uravnotezenja ponekad moze smetati ovdje je to vrijeme krucijalno.

i za prodavaca i za kupca.

trebalo bi parcijalno modificirati to pravilo za certifikate.

ali imam jos jedan prijedlog ako netko relevantan iz erste-a ili skdd-a ili zse cita ovaj forum:

bilo bi zanimljivo znati koliko je certifikata u rukama investitora. barem nekoliko najvecih. po analogiji sa prvih 10 na skdd kad su dionice u pitanju.

da znam za neki certifikat za koji sam zainteresiran da li ga imam od koga kupiti ili samo od MM-a. (npr za slucaj kad MM ispari sa bida).

morao sam prodati 1 certifikat nafte da ubijem tu dražbu
mislim da je 94,2 zadnja linija obrane prije puknuća

pa što nije trebao puknuti SWL1, bilo je 94,88$ a 94,75 je barijera, vidim da MM još uvijek slaženaloge [emo_zacudjen]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


pa što nije trebao puknuti SWL1, bilo je 94,88$ a 94,75 je barijera, vidim da MM još uvijek slaženaloge [emo_zacudjen]

nije bio

kako nije u 10:58 je 94,86 bila zelena svijeća Vaš link …

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


morao sam prodati 1 certifikat nafte da ubijem tu dražbu
mislim da je 94,2 zadnja linija obrane prije puknuća

vidimo te mida na gledalici.

aj fino sad ces moci popiti dva piva veceras mukte bez da trosis druge novce 🙂 sala mala……

kako mislis 94,2 zadnja linija?

pa zar nije 94,75 granicna cijena ovog certifikata?

@rekvijem
forex nije točan jer kalu-lira i svoj trošak
najveća cijena danas je bila 94,44


@kibic

mislio sam na rast sada malo prije i “pogodio” sam, kao što sada po meni max. pad može ići na 93,45 prije ponovnog rasta ili ide veći pad ako probije na 92,50

evo molim komentar

New Report

Close