Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sutra Euro/Kuna gotovo sigurno pada, ali kako izračunati taj certifikat ?


kolika je poluga kod ovog LDX2?

To ćemo saznati 15.01. ujutro, kad se uvrsti na ZSE pa se Erste udostoji objaviti podatke za taj certifikat. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

još nešto

short certifikat na tečaj je specijalno opasno igrati
granica je 7,7 Kuna za Euro, a tečaj svaki malo u prošloj godini na jednu minutu skoči preko 8 Kuna za Eura !!!

@mida preko 8 kuna???

nije da sam pratio detaljno ali se ne sjecam ni kad je bio 7,7 zadnji put a kamoli 8?!

a inace smatram da je ovo na tecaj tek prava lutrija, na index se koliko toliko moze nesto analizirati i pratiti informacije…..

ovdje samo nekakav monetarni ekspert iz hnb-a i to mozda.

ljudi moji nemoj te se tečajom igrati na taj način jer nema te ni jedan osnovni alat za takav posao. gdje će te vi gledati trgovinu u živo npr kuna/euro? u fildžanu čini mi se. to je ulaz u forex na mala vrata. forex je nauka aloooo. ni je to kupiš malo ht-a pa ti se fućka kad tad će doći na tvoje. volio bi nadana vidoševića posjesti za monitor pa da vidiš kako bi za mjesec dana izgubio sve što je godinama đapao diljem države. još kad bi mu novotnyi-a dao za savjetnika sve bi izgorjelo za 15 dana.
ja sam sad sa sitnim ulogom na gbp/chf.razmišljam je sam li pogodio duplo dno ili da nagulim van sa minimalnom dobiti.
sretno vam bilo.

who dares, wins

LDX2 će biti pravi hit.

I onda kad većina bude mislila da stvarno je, e onda će opet malo nizbrdo, tek toliko da nas nervira.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

DAX to double !

http://www.youtube.com/watch?v=dIVe_DQhsNA&feature=youtu.be

Već danas će samo zbog ovog linka DAX preko 8100. [emo_smijeh] [emo_smijeh] [emo_smijeh]

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

I ja ga vidim debelo preko 8000, ali prethodno korekcija do 7400 min.

Još jedan neuspjeh probijanja 7790. S donje strane imamo podršku na 7683, također dvaput testiranu. Treća sreća bi trebala biti pokazatelj kamo dalje. Ali s TA se nikad ne zna točno, samo vjerojatno.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

je li to nafta potvrdila preko 98 ?

Mida, je to neki online graf? I ako može link.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

New Report

Close