Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


na koliko kuna puca TSWL ako netko zna? hvala [emo_smijesak]

Na jako daleko. 25 kn +/-.

Prije bi stop-loss 100 puta nego bi došlo do pucanja.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Ako sam dobro vidio izgleda da je zlato odradilo bullish triangle na dnevnom. Očekivana razina 1680-1682. Čeka se daljnji rasplet događanja…

Eh da,zaboravih spomenuti da će prvo malo gnojiti na 1670-72, tjedni MA50 i horizontalni otpor. Isuse, kad je u up trendu moraš se tresti oko svakog otpora…

EU danas napumpao naftu prema investingu zbog bla, bla, ali zašto se ne čudim ?

DAX u nove pobjede izbijanja i drugog shorta

Najzanimljivije mi je kako ERSTE uvijek pogodi vrh, kako shorta tako i LONG-a i to nekoliko mjeseci prije, taman za izbijanje certifikata.
Ispada da su znali ili možda imaju nabolje analitičare na svijetu ili su jednostavno kreirali kretanja futursa ?

@Mida

Tržište derivativa je ultra veliko a Erste je bankica malih razmjera.
To im je posao i za to su plaćeni.

Mislim da imaš krivi kut gledanja.

Kad kažeš da su pogodili certifikate je kao da kažeš astronauti su pogodili i došli na Mjesec.

Da, to im je posao hbg.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

lijep prometic na SWL1….
a u ovih zadnjih 20 min bi moglo biti jos toga.
ne bih nikako nocas htio prenociti u SWL1 da sam u toj poziciji.
tocnije probdjeti….

domaći,

daj se Jamesu pravi pametan , a nas budale poštedi
erste je u slučaju certifikata skrbnički račun, ali prije ćeš dokazati da je Obama bijelac nego to .

međutim zbog takovih kao ti i sl., stavlja se naglasak na čist posao koji to nije
uostalom, brdo literature to i potvrđuje

Ovo su činjenice, a kako sve znaš daj mi odgovor gdje je zlato Njemačke ? ;

1. Po završetku II sv. rata , Aeri i Britanci odnijeli su njemačko zlato u današnjoj vrijednosti od 1 bilijun Dolara kao zalog za otplatu ratne odštete, a koje je trebala biti plaćene i otplaćeno do 15 dana prije rušenja WTC-a ( oba ) u NY-u .
15 dana prije isteka ugovor o povratu zlata Njemačkoj, “netko” je srušio WTC i zatrpao njemačko zlato, ali kada su otkopali ruševine zlata više nema ni 1 KG .

Zanimljivo, a još zanimljivije je da Njemačka pa tako i A. Merkel ni jednim slovom se javno nije priupitala do danas, gdje je njihovo zlato ?????????????????

Da to bude tako Ameri i Britanci u omjeru 80/20 % u broju od 100.000 vojnika i 200 nuklearnih glava još imaju u Njemačkoj, a sama Njemačka u svom ustavu navodi da je okupirana zemlja od 1945 jer nema potpisan Ugovor o miru s Amerima ni danas.
I domaći, zašto Njemačka banka, najveća njemačka banka, porez plaća u Londonu, Britaniji ?


lijep prometic na SWL1….

prometić je prekrasan 😀
pogotovo onom koji je jučer kupio oko 5.000 kom po 31,90, a danas prodao po 21,90…u 1 dan spušiti 30% love, iliti 50ak 000 kn to je stvarno majstorski [emo_palacg]

Mida,

ok gledaj teorije zavjere su za privatne svrhe ok(obično služe za opravdavanje vlastitih neuspjeha ili neuspjeha masa sa zajedničkim karakteristikama).

Navode koje stavljaš prvi puta čujem a i zanimaju me izvori otkuda ih izvlačiš.

I još najnbitnije, ako vjeruješ da je cijeli sustav determiniran i Erste drži sve odgovore u rukavu(uvijek kontra tebe) zašto se uopće IGRAŠ SA NJIMA? Ako vjeruješ da nij fer igra ( Erste vs. Mida )?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

reći ću ti ;

prvi certifikat sam potpuno slučajno kupio ( igrao sam se nalozima), a da nisam to želio i od tada pokušava vratiti izgubljeno…………..

Nisam ni očekivao da ćeš znati odgovor na zlato jer to nije IN informacija.
Možda ovo znaš odgovoriti ;

Je li u svijetu, u sirovini ima više zlata ili srebra, a razlika je 5 puta ?
Zašto je zlato 55 puta skuplje od srebra ?

Da i literaturu si tražio ;
na Njemačkom je ;
WAS SIE NICHT WISSE SOLEN


reći ću ti ;

prvi certifikat sam potpuno slučajno kupio ( igrao sam se nalozima), a da nisam to želio i od tada pokušava vratiti izgubljeno…………..

Nisam ni očekivao da ćeš znati odgovor na zlato jer to nije IN informacija.
Možda ovo znaš odgovoriti ;

Je li u svijetu, u sirovini ima više zlata ili srebra, a razlika je 5 puta ?
Zašto je zlato 55 puta skuplje od srebra ?

Da i literaturu si tražio ;
na Njemačkom je ;
WAS SIE NICHT WISSE SOLEN

Ajme majko.

Ne, simpa si ozb.

Imam ti i ja jednu: 1000 zašto 1000 zato – bestseller

Koliko banaka koristi srebro kao podlogu valute a koliko zlato i koji su omjeri?

Koliko ima sadašnjih i budućih mogučih izvora srebra i zlata?

Kako se industrijski primjenjuje srebro a kako zlato?

Ne gledaj, nemoj nista nasumično kupovati bude sve ok. Nemoj raditi puno poteza i opet bude sve ok – radije biraj poteze.

Mogao si rađe pročitati 5 knjiga o investiranju nego 5 knjiga o teorijama zavjere, lizzar kingovima, Nibiru planetima i ostalim pričama za laku noć.

A ako si pročitao sve o investiranju čitaj dalje…

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close