Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupnja MM-a bi bila negdje oko 21,6-22 kn kad bi puklo. Odokativno.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Kupnja ili isplata u knock out-u ?

Kupnja prije pucanja. Znači, za koliko bi mogao prodati MM-u u zadnji čas prije nego pukne, ako bi još nafta porasla pa certifikat pao ispod tih 21,6-22 kn (za točnu cijenu ne mogu 100% tvrditi, može puknuti na 21,6 kn, ali i na 22).
Što se tiče knockout isplate, to ovisi o njihovim troškovima i o tome da li bi nafta još porasla nakon pucanja, pa bi Erste uzeo tu veću vrijednost nafte za izračun isplate.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

hvala Ti.

No problemo. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

još 0,20 up i bye bye

Auuu. Ako pukne i ovaj, bit će “bežanija” s certifikata. 🙂 Ili možda neće. Tvrdoglavi smo mi. 😀

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

možda bežanija sa Bi(turba) pa će se ekipa opet vratiti heteroseksualnim derivatima :p

Hahahaha. Dobra. Ja sam si nekako zacrtao da idem u certifikat ako je poluga najviše oko 11-12. Sve iznad je puno previše.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


Kada se dobiva lova od onoga puknutog turbo short certifikata.
Koja je procedura i jel to sve automatski?

01/4607306 SKDD ..rekli danas do 12:00, znači trebalo je već bit uplaćeno

na koliko kuna puca TSWL ako netko zna? hvala [emo_smijesak]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


u u u, koja kombinacija… ecstasy pa blackened [emo_palacg]
šta gledaš ovih dana leonidas, ja nemam nekih dobrih ideja… grainse pokušavam long. Corn 682, Wheat 747, Meal 397… ostalo mi sve nigdje, nothing left to kill.

Na brzinu…

kuruza u nekom kanalicu prema gore probao isto long kao i zito medjutoa kad me zito odstopalo zatvorio i kuruzu iako sam bio jos uvijek dobar na njoj
jucer usao ponovo u zito na 745 kuruza mi pobjegla….

soja.. to shortam, ali tu imam pozicije od prosle godine (jutos sam se u nedoba hedgao—ako krene gore izmedju jucerasnjih vrhova i 1400-is tu ce se lomit i ako to slomi pustam shortoev, hedg je na be)

@Inverter glede soje ja gledam nearest graf, ali prica je slicna

secer cekao na 18, kasno skuzio neki kao klincic na satnom—usao,ali tek na proboju stop na be mozda i odradi…

bakar sam probao shortat imao lijep ulaz, cak je i provirio malo ispod neke tl na satnom, ali onaj bocni trend je izdrzao i to sam zatvorio i usao long kad se vratilo iznad tl

nafta je u kanalu od kad sam ovdje postao one grafice gdje je okrenula, tu sam
unutra od onda, ali postaje zanimljivo, motamo se danas oko padajuce tl, ali ona je kao malo flexi vidicemo(naravno na nafti sam kao i uvijek najaktivniji intradej)

papir samo aussiji i u zadnje vrijeme pomalo eurusd
preko aussija shortam jen(tek jutros vidio da mi nije prosao graf na best buy neki dan iako je bakar prosao)— nebitno evo graf ponovo tu je zanimljivo bilo

imao krasan ulaz na ovom retestu prije Bozica koji sam pustio jer sam uhvatio short na gornjoj liniji i mislio sam da ce dohvatiti doljnju cak sam i pojacao poziciju— medjutoa 91.2 je izdrzalo jednom pa drugi put kad sam se prvo hedgnio, a onda putem izgubio shortice jerbo raste u jednom urednom kanalicu na satnom od onda
trenutno je na dnevnom na gornjoj-vidicemo-

audusd probio sinoc padajucu tl i trenutno na proslogodisnjem vrhu

graf samo ovaj koji nije prosao na best buy nemam vise vremena ionako kucam ovo vec dva sata– kad uhvatim minut dva

Lijepo Vas pozdravlja balkanski_debil leonidas_primitivac po priznanju….

indexe sam zaboravio samo ovo na brzinu dax je napravio novi vrh u odnosu na proslu godinu, a europica kaska, pratimo i cekamo potvrdu na tjednoj razini

New Report

Close