Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zanimljiv prilog o njemačkom gospodarstvu na cnn-u. možda su ga medvjedi platili.

sva sreća da sam se riješio shorta nafte [emo_mrgud]

Mida, nemoj misliti da neki erste trejder mijenja ask i bid svakih par minuta. To fino radi automat kako DAX plese.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Kako je nafta pocela padat, tako si se rijesio shorta. 🙂 Ne kazem da nece opet rasti, ali tebe je uhvatila panika oko 13h, a tada je vec dobrano pala od 11:30 kad je bila na 1$ od granicne.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.


Dakle,

da sumiramo, dobili su svi po njušci i to je to, mrtva tema?

Da ide to tako.

he,he, pa jest da nas je malo ofurilo,al nismo mrtvi. ja sam u poslu preko glave zbog fiskalizacije,ali sam svejedno uspio uletjeti u zlato,doduše u par puta, na prvoj razini su me zguzili (oko 1670) al sam izdržao to muški i dokupljivao. 🙂
Sad čekam rasplet na 1660, pa rasplet na 1670-1672,pa ako to prođe prema mojim očekivanjima ide zlato na 1800, a onda sam na konju. Naftu već mjerkam za short,ali je raspon dosta velik. moglo bi se pokušati već sad oko 94, a još bolje na razinama 95,40 – 97,90. No, najžešći short spremam za DAX kad opali u 8100. :))

mislim da je sa certifikatima najpametnije igrati na dulje staze, i sporadično riskirati pokoji dejtrejd. sve drugo je preveliki rulet,poluge su gadne…


Kako su samo svi začepili gubicu na ovoj temi hihihiihihihihi. Pa opet gurajte njušku gdje vam nije mjesto
mitrovicu ,gledaj kako ces se rijesit onih 1-2 jamnice di si zaglibio…pa onda dodji ovje pametovati [emo_namigusa]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

ujutro Azija i Rusija pumpaju cijenu nafte, Ameri je kasnije sruše i tako već godinama

danas u pol 4 bi moglo bit malo jasnije kud će nafta. negdje sam pročital da se očekuje +5M

ak se nekom da ponovit link za graf nafte. tnx

Ovaj je dobar: WTI Crude Oil.

A ima tamo i za zlato.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Kada se dobiva lova od onoga puknutog turbo short certifikata.
Koja je procedura i jel to sve automatski?

SWL1 puca na koliko ne USD već kunića vrijednosti certifikata, može netko “odokativno”?

New Report

Close