Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DAX ATH je 8151,57 EUR, 13.07.2007. g.

Ovo je za DAX Futures.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Dakle,

da sumiramo, dobili su svi po njušci i to je to, mrtva tema?

Da ide to tako.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Leteci medvjedici podrezanih krila….


@James

Svira Metallica i jednu na pocetku koncerata….


Leteci medvjedici podrezanih krila….


@James

Svira Metallica i jednu na pocetku koncerata….

Ennio Morricone je umjetnik bez premca.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Dakle,

da sumiramo, dobili su svi po njušci i to je to, mrtva tema?

Da ide to tako.

domach nije mrtva tema nego je bilo aktualnijih tema ovih dana.
kao sto su ATPL, HT, INGR ……

a ovdje se ceka jasan trend koji je trenutno nejasan.

@Kibic

Mislim da je na DAXU trend više nego jasan.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


DAX ATH je 8151,57 EUR, 13.07.2007. g.

Ovo je za DAX Futures.


@therion
thanks.
fino.
mislim da tesko da bi SDX mogao puknuti a to je jako vazno u ovom momentu.

Niti DAX pada, niti bond raste, niti nafta pada, niti zlato raste ,

koma !


Niti DAX pada, niti bond raste, niti nafta pada, niti zlato raste ,

koma !

mogao si neki dan ući u TSDX na 54-55, danas ga prodati na 59 kn, tebi je 8-10% u par dana malo???

Pa naravno. Mogli smo ući i u LDX1 28.12. na 7603 i izaći 02.01. na 7789. “I tata bi sine”. Takve provale može dati samo Jaca. 🙂

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Kako su samo svi začepili gubicu na ovoj temi hihihiihihihihi. Pa opet gurajte njušku gdje vam nije mjesto

Ja sam još uvijek tu. ***obrisano*** ali nisam nokautiran, pa mi je ipak lakše nego nekima koji su konkretno nastradali na LGD1 i SDX1.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

New Report

Close