Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo… Erste Turbo Short WTI.

Na samom dnu su PDF preuzimanja (konačni uvjeti, tablica ponude …), a zadnji link je “MS Excel kalkulator cijene i poluge”.

Tako imaš na svakom certifikatu.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

nisam danas stigao nista postati a nisam bas ni pratio…. guzva na poslu 🙁

ali evo jedan pozz svima a sad cu malo pogledati sta se dogadjalo u toku dana 🙂

fino je narastao yield na njemačke obveznice pa Bund pada nenormalno zadnjih dana, jel netko razmišlja o razinama ulaza za long polako (sad je već ispod 143). Šteta što se više ne piše o ovim certifikatima, mislim da su puno volatilniji i pristupačniji za investiranje jer imaju zaista mali spread bid/ask, a i poluge su ok, trenutno 14 na shortu i 12 na longu

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

inverter long zlato na 1580? [emo_smijesak]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


inverter long zlato na 1580? [emo_smijesak]
znas da upravo sad to malo studiram..i nekako mi isto tako ispada..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ovaj što je uzeo SBU1 19.12. na 144,10 ukupno 3.600kom za 261.340,00kn je sad finih 25.000kn u plusu. a jamio je još i debelo ispod vrha na 146 par dana prije. lijepo.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


fino je narastao yield na njemačke obveznice pa Bund pada nenormalno zadnjih dana, jel netko razmišlja o razinama ulaza za long polako (sad je već ispod 143). Šteta što se više ne piše o ovim certifikatima, mislim da su puno volatilniji i pristupačniji za investiranje jer imaju zaista mali spread bid/ask, a i poluge su ok, trenutno 14 na shortu i 12 na longu

gdje se može pratiti Bund ?

Vaš link …

evo uzeo netko 500kom LBU

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

na koliko stupnjeva je talište zlata i srebre? [emo_zloban]
malo prikladne Metallice…

u bundove se ne petljam.

samo mi jos to fali 🙂

mali osvrt na DAX za danas Vaš link …

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

@rekvijem

zanimljivo mi je u ovom grafu ne sam graf, nego podaci u tablici sa strane o high vrijednostima.

nisam ni znao do sada da je granicna vrijednost za TSDX od 8250, zapravo all-time high. to je dobro znati.

ne vjerujem da je trenutno situacija u svijetu sto financijska sto ekonomska i gospodarska sto svaka druga, da bi se bas rusili all-time high-ovi.

ali naravno nikad ne reci nikad…..

New Report

Close